Brigáda na zimní sezonu

17 Jan

posted by

Categories: Nezařazené, Práce a brigády

Comments: 0

Chcete vypadnout z města a užít si zimu na horách? Něco se naučit, dobře si vydělat a ještě se pobavit?  Pojďte v únoru pracovat k nám do Nebespánu. Přijmeme šikovnou všestrannou brigádnici (nebo brigádníka) na zimní sezonu v období 1.2.-19.3. Při dobré zkušenosti možnost pracovního poměru.

Náplň práce (4 dny v týdnu):

2 dny v týdnu práce v restauraci:
obsluha v restauraci – směny 10 hod.
obsluha snídaní
mytí skla na baru
2 dny v týdnu úklidové práce:
výpomoc s úklidem pokojů a apartmá
výpomoc s úklidem restaurace

Požadujeme:

Spolehlivost, seriozní jednání, schopnost samostatné práce, pečlivost, předchozí zkušenost s obsluhou hostů, příjemné vystupování a vzhled, znalost Aj nebo NJ výhodou

Nabízíme:

Plat 1000 Kč na den (nebo 100 Kč na hodinu při práci méně než 10 hodin), ubytování, příjemný kolektiv, možnost naučit se zajímavým věcem (práce s kávou ap.), velmi hezké prostředí (krásná restaurace, nové luxusní pokoje)

Pokud máte zájem o naši nabídku, pošlete nám životopis na mail: Info@nebespan.cz nebo zavolejte na tel. 603 255 563 denně mezi 9 – 20 hod. Informace na stejných kontaktech.

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Přijeďte užít víkend na jarní Šumavu. Máme pro vás nápady a tipy na skvělý program a Vy budete odjíždět plní energie. Ještě máme poslední VOLNÉ POKOJE v obou termínech 27.4.-1.5. a 4.-8.5.!

Hudební víkendy s nejlepšími muzikanty a skvělou atmosférou spojené s degustací specialit od našeho francouzského kuchaře. Rezervujte včas neopakovatelné zážitky...stůl či pokoj!

Podívejte se na naši otevírací dobu jaro 2018. Do 26.4. včetně máme zavřeno. Těšíme se na vás od 27.4. na prodloužené víkendy s novým menu a dobrotami i v Nebeskrámu. Aktuální info tel. 603 255 563.

Prijdte k nám posnídat - s přáteli nebo ve dvou. Snídaně servírujeme v sobotu a v neděli od 9:00 do 11:00. Čerstvé croissanty, nadýchané omelety, míchaná vajíčka...

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here