Luxusní sváteční menu

Přijeďte k nám strávit pohodový advent, vánoční svátky s celou rodinou, nebo si užít zimní prázdniny a přivítat rok 2018.

Pečlivě se na tyto slavnostní chvíle připravujeme a vytváříme spolu s ostatními spolupracovníky pohodovou sváteční atmosféru. K tomu přispívá i krásná vánoční výzdoba, se kterou začínáme už o adventu. Naše cukrářka Jana peče skvělé vánoční cukroví a pochutnáte si i na mnoha francouzských vánočních specialitách.

O víkendu 15.-17.12. se navíc můžete navíc zúčastnit již tradičního kurzu pečení vánočního cukroví pod vedením naší cukrářky Jany.

V nabídce máme adventní víkendy, vánoční i silvestrovský pobyt:

Vánoce 2017 v Nebespánu

Vánoce 2017 v Nebespánu

Vyhněte se davům, hromadným nákupům uklízení, vaření.… a prožijte opravdu klidné a pohodové Vánoce na horách. Nebespán bude vánočně vyzdobený a připravujeme opravdu gurmánské menu!
Silvestr 2018 na Šumavě

Silvestr 2018 na Šumavě

Prijeďte si užít zimní svátky a Silvestra 2016 k nám do Nebespánu. Nové luxusní pokoje a skvělá gastronomie. Taky sníh, hory, lyžování a další zábava. Těšíme se!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přijeďte si s celou rodinou užít pohodovou zimní dovolenou. Lyžařská školka "all inclusive" pro děti od 4 let a zábavný odpolední program bez rodičů! Gastronomické zážitky a relaxace pro dospělé...

Na Šumavě je sníh a můžete vyrazit do běžecké stopy, na sjezdovky nebo na sáňky. A také pro vás máme dobroty v Nebespánu. Tak vyražte na Šumavu!

Přemýšlíte kam letos na velikonoční svátky? Přijeďte relaxovat a debužírovat do Nebespánu. Hezký program ve městě a okolí a pečení sušenek pro děti. Rezervujte poslední místa!

Od 31.1. do 10.3. máme otevřeno každý den. Od pondělí do středy máme omezený provoz restaurace, kavárna a cukrárna bez omezení. Prosíme klikněte na nadpis Otevírací doba zima 2019 a přečtěte si více. Děkujeme a těšíme se na viděnou!

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here