Velikonoční svátky plné dobrot v Nebespánu

Možná ještě přemýšlíte, co podniknete na letošní velikonoční svátky. Přijeďte si užít pobyt na Šumavu, kde právě začíná jaro. Připravujeme výborné menu, založené na tradičních velikonočních dobrotách, ale zároveň Vám nabídneme i několik francouzských velikonočních lahůdek. Letošní velikonoční svátky vychází na termín 25.-28.3.2016.

velikonoce v KH

Velikonoční program v Kašp. Horách

Pro děti bude jako bonus připraveno velikonoční pečení a velikonoční nadílku, takže si budete moct i na chvilku odpočinout nebo využít volný čas k návštěvě šumavských lázní, kosmetičky, masáží apod.

V Kašperských Horách bude probíhat zajímavý velikonoční program pro malé i velké (viz plakátek), můžete si také vyšlápnout na hrad Kašperk, který bude po celé svátky otevřený. Přímo u nás v Nebespánu jsme pak na nedělní podvečer od 17:00 do 18:30 připravili program pro děti – pečení velikonočních sušenek. 

V pondělí ráno pak budou všechny u nás ubytované děti hledat v zahradě vajíčka, která můžou vyměnit za hezkou velikonoční nadílku od našeho opravdového zajíčka!

velikonocePo celou dobu pobytu Vás budeme hýčkat v naší kavárně, ať lahodnou kávou připravenou na legendárním stroji La Marzocco, výbornými domácími zákusky a různými velikonočními pochoutkami.
Pokud bude počasí přát, pak můžete posedět na náměstí na naší terase pod prvními paprsky jarního sluníčka. K celkové pohodě jistě přispěje i náš tým milých kolegů.

Ceny pobytu

Cena pobytu na 3 noci (pátek – pondělí, 25.-28.3.2016) od 2.600 Kč v bed and breakfast pokoji nebo od 6.885 Kč  v komfortním 4* apartmá 60 – 70m2

Cena pobytu zahrnuje bohatou snídani formou bufetu v kavárně. Nedělní program pro děti a velikonoční nadílka je pro ubytované hosty jako bonus zdarma. Pro pobyt na jiný počet nocí  / osob nás prosím kontaktujte na mailu: info@nebespan.cz nebo telefonicky 603 255 563. Děkujeme.

Rezervace / poptávka ubytování:

Datum příjezdu: Datum odjezdu: Počet dospělých:

Vyberte typ ubytování: Počet dětí:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka, vaše přání (sem prosíme uveďte požadavky na pobyt - lyžařská školka, vánoční pobyt apod. )
Opište prosíme kód níže
captcha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nyní se můžete v Nebespánu ubytovat v osmi krásných designových pokojích s vlastní koupelnou a výhledy na okolní kopce, náměstí a do klidné zahrady. Rezervace tel. 736 602 378.

Přijeďte si užít opravdu klidné gurmánské vánoce na Šumavu. Nebespán bude vánočně vyzdobený a vy si vychutnáte tu pravou horskou vánoční atmosféru! Od 4.416 Kč pro dva.

Naučte se péct skvělé a rafinované zákusky a cukroví pod vedením naší cukrářky Jany. Aktuálně je vypsán Kurz vánočního cukroví (prosinec 2016) a Kurz pečení makronek. Rezervujte včas!

Přijeďte si s celou rodinou užít pohodovou zimní dovolenou. Lyžařská školka "all inclusive" pro děti od 4 let a zábavný odpolední program bez rodičů! Gastronomické zážitky a relaxace pro dospělé...

Ještě máme volné nové luxusní pokoje na letošního Silvestra. Náš francouzský kuchař připravil luxusní menu párované s vínem. Oslavte Silvestra stylově!

Zveme Vás na vánoční minitrh s francouzskými specialitami, pečenými kaštany, jedlými dárky.... Za doprovodu klavíru - známé koledy a vánoční písně. V sobotu 17.12. od 15 do 20 hod.

Na sváteční neděli 25.12. jsme pro vás připravili krásné menu za velmi rozumnou cenu. Neztrácejte čas u plotny a přijďte si užít sváteční chvíle s rodinou do Nebespánu.

Prosinec je v Nebespánu opravdu gurmánský. V pátek 16.12. od 17 hod. dále podáváme degustační menu "Zvěřina, kaštany a dýně". Pozvěte své obchodní partnery či přátele. Párované s vínem!

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here