Velikonoční svátky plné dobrot v Nebespánu

Možná ještě přemýšlíte, co podniknete na letošní velikonoční svátky. Přijeďte si užít pobyt na Šumavu, kde právě začíná jaro. Připravujeme výborné menu, založené na tradičních velikonočních dobrotách, ale zároveň Vám nabídneme i několik francouzských velikonočních lahůdek. Letošní velikonoční svátky vychází na termín 25.-28.3.2016.

velikonoce v KH

Velikonoční program v Kašp. Horách

Pro děti bude jako bonus připraveno velikonoční pečení a velikonoční nadílku, takže si budete moct i na chvilku odpočinout nebo využít volný čas k návštěvě šumavských lázní, kosmetičky, masáží apod.

V Kašperských Horách bude probíhat zajímavý velikonoční program pro malé i velké (viz plakátek), můžete si také vyšlápnout na hrad Kašperk, který bude po celé svátky otevřený. Přímo u nás v Nebespánu jsme pak na nedělní podvečer od 17:00 do 18:30 připravili program pro děti – pečení velikonočních sušenek. 

V pondělí ráno pak budou všechny u nás ubytované děti hledat v zahradě vajíčka, která můžou vyměnit za hezkou velikonoční nadílku od našeho opravdového zajíčka!

velikonocePo celou dobu pobytu Vás budeme hýčkat v naší kavárně, ať lahodnou kávou připravenou na legendárním stroji La Marzocco, výbornými domácími zákusky a různými velikonočními pochoutkami.
Pokud bude počasí přát, pak můžete posedět na náměstí na naší terase pod prvními paprsky jarního sluníčka. K celkové pohodě jistě přispěje i náš tým milých kolegů.

Ceny pobytu

Cena pobytu na 3 noci (pátek – pondělí, 25.-28.3.2016) od 2.600 Kč v bed and breakfast pokoji nebo od 6.885 Kč  v komfortním 4* apartmá 60 – 70m2

Cena pobytu zahrnuje bohatou snídani formou bufetu v kavárně. Nedělní program pro děti a velikonoční nadílka je pro ubytované hosty jako bonus zdarma. Pro pobyt na jiný počet nocí  / osob nás prosím kontaktujte na mailu: info@nebespan.cz nebo telefonicky 603 255 563. Děkujeme.

Rezervace / poptávka ubytování:

Datum příjezdu: Datum odjezdu: Počet dospělých:

Vyberte typ ubytování: Počet dětí:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka, vaše přání (sem prosíme uveďte požadavky na pobyt - lyžařská školka, vánoční pobyt apod. )
Opište prosíme kód níže
captcha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nyní se můžete v Nebespánu ubytovat v osmi krásných designových pokojích s vlastní koupelnou a výhledy na okolní kopce, náměstí a do klidné zahrady. Rezervace tel. 736 602 378.

V termínu 20.3.-12.4. je celý Nebespán zavřený. Těšíme se na vás opět na velikonoční svátky od čtvrtka 13.4. REZERVACE BĚŽÍ, VOLEJTE A PIŠTE!

12.-14.5.2017 vás zveme na nezapomenutelný víkend. Naučíte se rozpoznávat divoké květy a byliny vhodné k jídlu a dozvíte se, co dobrého z nich uvařit. 5ti chodové menu v ceně. Rezervujte včas!

Ještě řešíte kam letos na velikonoční svátky? Přijeďte relaxovat a debužírovat do Nebespánu. Hezký program na náměstí a pečení sušenek pro děti.

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here