Velikonoční svátky plné dobrot na Šumavě

Velikonoční pobyt na Šumavě

Možná ještě přemýšlíte, co podniknete na letošní velikonoční svátky. Přijeďte si užít pobyt na Šumavu, kde právě začíná jaro. Připravujeme výborné menu, založené na tradičních velikonočních dobrotách, ale zároveň Vám nabídneme i několik francouzských velikonočních lahůdek. Letošní velikonoční svátky vychází na termín 14.-17.4.2017.

velikonoce-programPro děti bude jako bonus připraveno velikonoční pečení a velikonoční nadílka, takže si budete moct i na chvilku odpočinout nebo využít volný čas k návštěvě šumavských lázní, kosmetičky, masáží apod.

V Kašperských Horách bude probíhat zajímavý velikonoční program pro malé i velké (viz plakátek), můžete si také vyšlápnout na hrad Kašperk, který bude po celé svátky otevřený. Na náměstí budou velikonoční trhy, hudba a další zábava. Přímo u nás v Nebespánu jsme pak na páteční odpoledne  14.4. od 17:00 do 18:30 připravili program pro děti – pečení velikonočních sušenek.

V pondělí ráno pak budou všechny u nás ubytované děti hledat v zahradě vajíčka, která můžou vyměnit za hezkou velikonoční nadílku od našeho zajíčka!

velikonocePo celou dobu pobytu Vás budeme hýčkat v naší kavárně, ať lahodnou kávou připravenou na legendárním stroji La Marzocco, výbornými domácími zákusky a různými velikonočními pochoutkami.
Pokud bude počasí přát, pak můžete posedět na náměstí na naší terase pod paprsky jarního sluníčka. K celkové pohodě jistě přispěje i náš tým milých kolegů.

Ceny pobytu v luxusních pokojích

Upřednostňujeme pobyty na 4 noci (od čtvrtka do pondělí) 13.-17.4.2017. Cena pobytu na 4 noci je 4.576 Kč na dospělou osobu, včetně vynikající snídaně formou teplého i studeného bufetu a kávy od našich baristů. Zde je kompletní ceník. 

Páteční program pro děti a velikonoční nadílka je pro ubytované hosty jako bonus zdarma. Pro pobyt na jiný počet nocí  / osob nás prosím kontaktujte na mailu: info@nebespan.cz nebo telefonicky 736 602 378. Děkujeme.

Rezervace / poptávka ubytování:

Datum příjezdu: Datum odjezdu: Počet dospělých:

Vyberte typ ubytování: Počet dětí:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka, vaše přání (sem prosíme uveďte požadavky na pobyt - lyžařská školka, vánoční pobyt apod. )
Opište prosíme kód níže
captcha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

REZERVUJTE si letní dovolenou na Šumavě v luxusních pokojích nebo apartmá. Zážitky pro celou rodinu, skvělá gastronomie, domácí zákusky a nejlepší káva na Šumavě...

Vyberte si jeden z osmi krásných designových pokojů s vlastní koupelnou a výhledy na okolní kopce, náměstí a do klidné zahrady. Rezervace tel. 736 602 378.

Pro naše hosty jsme připravili "manuál" pečlivě vybraných a osobně vyzkoušených tipů na dovolenou na Šumavě se spoustou zážitků pro malé i velké...

Prijdte k nám posnídat - s přáteli nebo ve dvou. Snídaně servírujeme v sobotu a v neděli od 9:00 do 11:00. Čerstvé croissanty, nadýchané omelety, míchaná vajíčka...

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here