Velikonoční svátky plné dobrot na Šumavě

Velikonoční pobyt na Šumavě

Letošní velikonoční svátky vychází na termín 30.3. – 2.4.2018 (pátek  – pondělí).

Možná už přemýšlíte, co podniknete na letošní velikonoční svátky. Přijeďte si užít pobyt na Šumavu. Vzhledem k brzkému termínu velikonoc nevíme, zda budeme ještě lyžovat, nebo už jezdit na kole…

velikonoce 2018 sumava

Klikněte a uvidíte naše velikonoční menu

V každém případě ale připravíme výborné menu, založené na tradičních velikonočních dobrotách, a zároveň Vám nabídneme i několik francouzských velikonočních lahůdek.

Pro děti bude jako bonus připraveno velikonoční pečení a pondělní velikonoční nadílka, takže si budete moct i na chvilku odpočinout nebo využít volný čas k návštěvě šumavských lázní, kosmetičky, masáží apod.

V Kašperských Horách bude již tradičně probíhat zajímavý velikonoční program pro malé i velké – divadlo, přednášky (konkrétní program ke stažení, můžete si také vyšlápnout na susenky velikonocehrad Kašperk, který bude po celé svátky otevřený a také zde probíhá hezký program. Na náměstí budou velikonoční trhy, hudba a další zábava. Ve čtvrtek 29.3. od 19 hod. můžete zajít do kina na koncert výborného zpěváka Ondřeje Rumla.

Přímo u nás v Nebespánu jsme pak na páteční odpoledne  30.3. od 17:00 do 18:00 připravili program pro děti – pečení velikonočních sušenek.

V pondělí ráno pak budou všechny u nás ubytované děti hledat v zahradě papírová vajíčka, která můžou vyměnit za hezkou velikonoční nadílku od našeho zajíčka!

velikonocePo celou dobu pobytu Vás budeme hýčkat v naší kavárně a restaurace, ať lahodnou kávou připravenou na legendárním stroji La Marzocco, výbornými domácími zákusky a různými velikonočními pochoutkami.
Pokud bude počasí přát, pak můžete posedět na náměstí na naší terase pod paprsky jarního sluníčka. K celkové pohodě jistě přispěje i náš tým milých kolegů.

Ceny pobytu v luxusních pokojích a apartmá

Upřednostňujeme pobyty na 4 noci (od čtvrtka do pondělí) 29.3.-2.4.2018. Cena pobytu v apartmá pro 4 je 2.760 Kč / osobu a pobyt (4 noci), cena při pobytu v luxusním pokoji pro dva je 4.576 Kč na osobu, včetně vynikající snídaně formou teplého i studeného bufetu a kávy od našich baristůZde je kompletní ceník. 

Páteční program pro děti a velikonoční nadílka je pro ubytované hosty jako bonus zdarma. Pro pobyt na jiný počet nocí  / osob nás prosím kontaktujte na mailu: info@nebespan.cz nebo telefonicky 736 602 378. Děkujeme.

Rezervace / poptávka ubytování:

Datum příjezdu: Datum odjezdu: Počet dospělých:

Vyberte typ ubytování: Počet dětí:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka, vaše přání (sem prosíme uveďte požadavky na pobyt - lyžařská školka, vánoční pobyt apod. )
Opište prosíme kód níže
captcha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Přijeďte užít víkend na jarní Šumavu. Máme pro vás nápady a tipy na skvělý program a Vy budete odjíždět plní energie. Ještě máme poslední VOLNÉ POKOJE v obou termínech 27.4.-1.5. a 4.-8.5.!

Hudební víkendy s nejlepšími muzikanty a skvělou atmosférou spojené s degustací specialit od našeho francouzského kuchaře. Rezervujte včas neopakovatelné zážitky...stůl či pokoj!

Podívejte se na naši otevírací dobu jaro 2018. Do 26.4. včetně máme zavřeno. Těšíme se na vás od 27.4. na prodloužené víkendy s novým menu a dobrotami i v Nebeskrámu. Aktuální info tel. 603 255 563.

Prijdte k nám posnídat - s přáteli nebo ve dvou. Snídaně servírujeme v sobotu a v neděli od 9:00 do 11:00. Čerstvé croissanty, nadýchané omelety, míchaná vajíčka...

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here