Velikonoční svátky plné dobrot na Šumavě

Velikonoční pobyt na Šumavě

Možná už přemýšlíte, co podniknete na letošní velikonoční svátky. Přijeďte si užít pobyt na Šumavu. Vzhledem k brzkému termínu velikonoc nevíme, zda budeme ještě lyžovat, nebo už jezdit na kole… V každém případě ale připravíme výborné menu, založené na tradičních velikonočních dobrotách, a zároveň Vám nabídneme i několik francouzských velikonočních lahůdek.

Letošní velikonoční svátky vychází na termín 30.3. – 2.4.2018.

susenky velikonocePro děti bude jako bonus připraveno velikonoční pečení a velikonoční nadílka, takže si budete moct i na chvilku odpočinout nebo využít volný čas k návštěvě šumavských lázní, kosmetičky, masáží apod.

V Kašperských Horách bude již tradičně probíhat zajímavý velikonoční program pro malé i velké – divadlo, přednášky (konkrétní program zveřejníme brzy), můžete si také vyšlápnout na hrad Kašperk, který bude po celé svátky otevřený. Na náměstí budou velikonoční trhy, hudba a další zábava. Přímo u nás v Nebespánu jsme pak na páteční odpoledne  30.3. od 17:00 do 18:30 připravili program pro děti – pečení velikonočních sušenek.

V pondělí ráno pak budou všechny u nás ubytované děti hledat v zahradě vajíčka, která můžou vyměnit za hezkou velikonoční nadílku od našeho zajíčka!

velikonoce

Po celou dobu pobytu Vás budeme hýčkat v naší kavárně a restaurace, ať lahodnou kávou připravenou na legendárním stroji La Marzocco, výbornými domácími zákusky a různými velikonočními pochoutkami.
Pokud bude počasí přát, pak můžete posedět na náměstí na naší terase pod paprsky jarního sluníčka. K celkové pohodě jistě přispěje i náš tým milých kolegů.

Ceny pobytu v luxusních pokojích

Upřednostňujeme pobyty na 4 noci (od čtvrtka do pondělí) 30.3.-2.4.2018. Cena pobytu na 4 noci je 4.576 Kč na dospělou osobu, včetně vynikající snídaně formou teplého i studeného bufetu a kávy od našich baristůZde je kompletní ceník. 

Páteční program pro děti a velikonoční nadílka je pro ubytované hosty jako bonus zdarma. Pro pobyt na jiný počet nocí  / osob nás prosím kontaktujte na mailu: info@nebespan.cz nebo telefonicky 736 602 378. Děkujeme.

Rezervace / poptávka ubytování:

Datum příjezdu: Datum odjezdu: Počet dospělých:

Vyberte typ ubytování: Počet dětí:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka, vaše přání (sem prosíme uveďte požadavky na pobyt - lyžařská školka, vánoční pobyt apod. )
Opište prosíme kód níže
captcha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Na Šumavě je sníh a můžete vyrazit do běžecké stopy, na sjezdovky nebo sáňky. Podívejte se na možnosti lyžování a vyražte na Šumavu! Pokud nebude přát počasí, máme pro vás dobroty v Nebespánu...

Hudební víkendy s nejlepšími muzikanty a skvělou atmosférou spojené s degustací specialit od našeho francouzského kuchaře. Rezervujte včas neopakovatelné zážitky...stůl či pokoj!

Podívejte se na naši otevírací dobu leden - březen 2018. Od 3. do 17.1. máme zavřeno. V lednu prodloužené víkendy. Od 1.2. do 11.3. otevřeno každý den. Aktuální info tel. 603 255 563.

Přijeďte si s celou rodinou užít pohodovou zimní dovolenou. Lyžařská školka "all inclusive" pro děti od 4 let a zábavný odpolední program bez rodičů! Gastronomické zážitky a relaxace pro dospělé...

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here