Velikonoční svátky plné dobrot na Šumavě

Velikonoční pobyt na Šumavě

Letošní velikonoční svátky vychází na termín 10.-13.4.2020 (pátek  – pondělí). Děti mají prázdniny už od čtvrtka.

Možná už přemýšlíte, co podniknete na letošní velikonoční svátky. Přijeďte si užít pobyt na Šumavu. Vzhledem k termínu pevně věříme, že už bude příjemné počasí na výlety pěšky i na kole.

V každém případě ale připravíme výborné menu, založené na tradičních velikonočních dobrotách, a zároveň Vám nabídneme i několik francouzských velikonočních lahůdek.

Pro děti bude jako bonus připraveno velikonoční pečení a pondělní velikonoční nadílka, takže si budete moct i na chvilku odpočinout nebo využít volný čas k návštěvě šumavských lázní, kosmetičky, masáží apod.

V Kašperských Horách bude již tradičně probíhat zajímavý velikonoční program pro malé i velké – divadlo, přednášky, můžete si také vyšlápnout na susenky velikonocehrad Kašperk, který bude po celé svátky otevřený a také zde probíhá hezký program. Na náměstí budou velikonoční trhy, hudba a další zábava.

Přímo u nás v Nebespánu jsme pak na čtvrteční odpoledne  9.4. od 17:00 do 18:00 připravili program pro děti – pečení velikonočních sušenek.

V pondělí ráno pak budou všechny u nás ubytované děti hledat v zahradě papírová vajíčka, která můžou vyměnit za hezkou velikonoční nadílku od našeho zajíčka!

velikonocePo celou dobu pobytu Vás budeme hýčkat v naší kavárně a restaurace, ať lahodnou kávou připravenou na legendárním stroji La Marzocco, výbornými domácími zákusky a různými velikonočními pochoutkami.
Pokud bude počasí přát, pak můžete posedět na náměstí na naší terase pod paprsky jarního sluníčka. K celkové pohodě jistě přispěje i náš tým milých kolegů.

Ceny pobytu v luxusních pokojích a apartmá

V apartmá upřednostňujeme pobyty na 4 noci od čtvrtka do pondělí.  V luxusních pokojích na 3 noci od pátku do pondělí.

Cena při pobytu v luxusním pokoji pro dva je 4.391 Kč na osobu, včetně vynikající snídaně formou teplého i studeného bufetu a kávy od našich baristůZde je kompletní ceník. 

Čtvrteční program pro děti a velikonoční nadílka je pro ubytované hosty jako bonus zdarma. Pro pobyt na jiný počet nocí  / osob nás prosím kontaktujte na mailu: info@nebespan.cz nebo telefonicky 736 602 378. Děkujeme.

Rezervace / poptávka ubytování:

Datum příjezdu: Datum odjezdu: Počet dospělých:

Vyberte typ ubytování: Počet dětí:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka, vaše přání (sem prosíme uveďte požadavky na pobyt - lyžařská školka, vánoční pobyt apod. )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here