Volná místa v Nebespánu

Aktualizováno: 10.5.2017

Momentálně máme v Nebespán několik volných pozic, a to jak na dlouhodobou spolupráci (smlouvu) i na letní brigády. Pokud vás baví práce s lidmi a zajímáte se o špičkovou gastronomii, přijďte pracovat k nám do Nebespánu.

Nebespán je rodinný podnik, kde ctíme slušné chování a držíme slovo. Nebespán jsme otevřeli v létě 2013 a od té doby získal na známosti a stal se jedním z nejlepších podniků v regionu. Doporučení a zmínky o našem podniku najdete v mnoha médiích  – např. Elle, Newsweek, Apetit apod.. Cukrářka Jana se představila na několika stranách v časopise F.O.O.D v prosinci 2015. Šéfkuchařem je Francois Thuille, pochází z francouzského Cognacu. Naše kuchyně je fúzí francouzského a českého venkova, s využitím prvotřídních čerstvých surovin, pokud možno regionálních.

Doporučuje nás Grand Restaurant, server Scuk.cz a mnoho dalších. Podívejte se na náš facebook.

Chceme fungovat dlouhodobě a máme už spoustu stálých hostů. Jde nám o poctivost a vysokou kvalitu všech našich služeb. Uvítáme všechny ty, kteří jsou seriozní, mají chuť pracovat a posouvat společně s námi Nebespán kupředu. Kromě hezké práce v příjemném prostředí si můžete užít i jedinečnou šumavskou přírodu!

Hledáme spolupracovníky na následující pozice:

Letní brigáda - více pozic

Letní brigáda - více pozic

Přijmeme šikovné brigádníky na léto 2017 (červenec a srpen) - na servis, do cukrárny a farmářského obchodu. Zajímavá odměna, ubytování možné!
Pokojská

Pokojská

Přijmeme pokojskou na hlavní pracovní poměr. Práce od od 7 do 15 hodin, 5 dnů v týdnu. Velmi dobré platové podmínky a práce v hezkém prostředí (nové luxusní pokoje). Nástup možný ihned.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

REZERVUJTE si letní dovolenou na Šumavě v luxusních pokojích nebo apartmá. Zážitky pro celou rodinu, skvělá gastronomie, domácí zákusky a nejlepší káva na Šumavě...

Vyberte si jeden z osmi krásných designových pokojů s vlastní koupelnou a výhledy na okolní kopce, náměstí a do klidné zahrady. Rezervace tel. 736 602 378.

PROSÍME POZOR. Od pátku 6.10. od 17 hod. do neděle 8.10. do večera je Nebespán ZAVŘENÝ - SVATBA. Děkujeme za pochopení. Aktuální info tel, 603 255 563.

Prijdte k nám posnídat - s přáteli nebo ve dvou. Snídaně servírujeme v sobotu a v neděli od 9:00 do 11:00. Čerstvé croissanty, nadýchané omelety, míchaná vajíčka...

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here