Volná místa v Nebespánu

Aktualizováno: 10.5.2017

Momentálně máme v Nebespán několik volných pozic, a to jak na dlouhodobou spolupráci (smlouvu) i na letní brigády. Pokud vás baví práce s lidmi a zajímáte se o špičkovou gastronomii, přijďte pracovat k nám do Nebespánu.

Nebespán je rodinný podnik, kde ctíme slušné chování a držíme slovo. Nebespán jsme otevřeli v létě 2013 a od té doby získal na známosti a stal se jedním z nejlepších podniků v regionu. Doporučení a zmínky o našem podniku najdete v mnoha médiích  – např. Elle, Newsweek, Apetit apod.. Cukrářka Jana se představila na několika stranách v časopise F.O.O.D v prosinci 2015. Šéfkuchařem je Francois Thuille, pochází z francouzského Cognacu. Naše kuchyně je fúzí francouzského a českého venkova, s využitím prvotřídních čerstvých surovin, pokud možno regionálních.

Doporučuje nás Grand Restaurant, server Scuk.cz a mnoho dalších. Podívejte se na náš facebook.

Chceme fungovat dlouhodobě a máme už spoustu stálých hostů. Jde nám o poctivost a vysokou kvalitu všech našich služeb. Uvítáme všechny ty, kteří jsou seriozní, mají chuť pracovat a posouvat společně s námi Nebespán kupředu. Kromě hezké práce v příjemném prostředí si můžete užít i jedinečnou šumavskou přírodu!

Hledáme spolupracovníky na následující pozice:

Letní brigáda - více pozic

Letní brigáda - více pozic

Přijmeme šikovné brigádníky na léto 2017 (červenec a srpen) - na servis, do cukrárny a farmářského obchodu. Zajímavá odměna, ubytování možné!
Pokojská

Pokojská

Přijmeme pokojskou na hlavní pracovní poměr. Práce od od 7 do 15 hodin, 5 dnů v týdnu. Velmi dobré platové podmínky a práce v hezkém prostředí (nové luxusní pokoje). Nástup možný ihned.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Přijeďte užít víkend na jarní Šumavu. Máme pro vás nápady a tipy na skvělý program a Vy budete odjíždět plní energie. Ještě máme poslední VOLNÉ POKOJE v obou termínech 27.4.-1.5. a 4.-8.5.!

Hudební víkendy s nejlepšími muzikanty a skvělou atmosférou spojené s degustací specialit od našeho francouzského kuchaře. Rezervujte včas neopakovatelné zážitky...stůl či pokoj!

Podívejte se na naši otevírací dobu jaro 2018. Do 26.4. včetně máme zavřeno. Těšíme se na vás od 27.4. na prodloužené víkendy s novým menu a dobrotami i v Nebeskrámu. Aktuální info tel. 603 255 563.

Prijdte k nám posnídat - s přáteli nebo ve dvou. Snídaně servírujeme v sobotu a v neděli od 9:00 do 11:00. Čerstvé croissanty, nadýchané omelety, míchaná vajíčka...

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here