Jablečný víkend 3.-4.10.

Kdy? Začínáme v sobotu 3.10. od 11:00 a končíme v neděli 4.10. nebo vyprodáním zásob….

Srdečně Vás zveme na víkend plný výborných čerstvých jablek, pokrmů, dezertů a domácích dobrot, v nichž jablíčka hrají hlavní roli. Výtečná jablka budou opět z Bavorova a okolí.

Přímo před Nebespánem budeme lisovat domácí mošt, který si můžete hned odnést domů. Lisování domácího moštu bude probíhat v sobotu 3.10. od 11:30, pokud nebudou padat trakaře…. Odnesete si ho v praktické 0,7l lahvi.

Od naší cukrářky Jany se můžete těšit například na teplý jablečný crumble, pravý francouzský tarte tatin, ovesné sušenky s jablky nebo jablkové kroužky v těstíčku s vanilkovou omáčkou. Kuchař Lukáš připravuje menu, jehož součástí budou také jablka.

Nabídku doplní naše domácí jablečné chutney, pečená jablka s marcipánem,  čerstvé jablečné křížaly, výborné ovocné čaje s jablky nebo svařený 100% jablečný mošt s hruškovicí….

Můžete si také koupit čerstvá výtečná jablka, která nám dodává pan Větrovec z Truskovic u Bavorova.

Naše speciální nabídka na ubytování – 1 noc zdarma!

K víkendovému pobytu vám přidáme jednu noc zdarma. Rezervace a info na mailu: info@nebespan.cz na tel. 603 255 563 nebo využijte formulář na konci stránky.

Rezervace / poptávka ubytování:

Datum příjezdu: Datum odjezdu: Počet dospělých:

Vyberte typ ubytování: Počet dětí:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka, vaše přání (sem prosíme uveďte požadavky na pobyt - lyžařská školka, vánoční pobyt apod. )

  1. Kousek Francie na Šumavě – jedinečná atmosféra kavárny, milá a vstřícná obsluha, neskutečný zážitek z kávy i připravených dobrot. Je mi líto, že z Prahy to mám příliš daleko, ale ráda se vrátím….

    • Moc děkujeme za pochvalu a motivaci pro nás všechny. Jsme rádi, že Vám u nás chutnalo a těšíme se na další setkání! Za celý Nebespán Sabina Kmecová, majitelka a práce všeho druhu :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podzimní Šumava je nádherně barevná. Máme pro vás nápady a tipy na skvělý program, výbornou gastronomii a božské zákusky. Poslední volný pokoj v termínu 25.-28.10.!

Podzim je na Šumavě krásný. Přijeďte si užít odpočinkový víkend s jemnou jógou 11.-13.10.. Naučíte se relaxovat, srovnáte tělo, bolavá záda a získáte novou energii. Rezervujte včas, máme omezený počet míst!

V září a říjnu máme v restauraci/kavárně otevřeno od ČTVRTKA DO NEDĚLE, v neděli zavíráme v 18 hod. Nebeskrám je otevřený v sobotu a v neděli. Děkujeme a těšíme se na vás.

Přijeďte si užít opravdu klidné vánoční svátky na Šumavu. Nebespán bude vánočně vyzdobený a vychutnáte si tu pravou horskou vánoční atmosféru... A navíc od nás dostanete vánoční dárek!

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here