Káva Nebespán + čokoláda Lindt = velikonoční pohlazení

25 Mar

posted by

Categories: Gastronomie & recepty, Pozvánky na akce

Comments: 0

O celém prodlouženém velikonočním víkendu budeme v Nebespánu párovat naši výbornou kávu se špičkovou čokoládou Lindt. Můžete vyzkoušet lahodnou chuť pomalu se rozpouštějící čokolády v kombinaci se dvěma druhy kávy. Kávu servírovanou s čokoládou jsme nazvali “Café gourmand” tedy gurmánská káva. Budete platit jen běžnou cenu za kávu, čokoláda stejně jako degustační průvodce je zdarma…

Vybírat si můžete ze tří druhů čokolády řady Lindt Excellence: 70% Cocoa, Orange Intense, A touch of sea salt. Naši baristé Vám příblíží každou z čokolád a rádi poradí, jak nejlépe čokoládu degustovat a párovat s kávou. V nabídce budou dva druhy kávy, a to naše vyhlášená biosměs ze tří káv odrůdy arabica (indická, brazilská a etiopská), ze které vám připravíme espresso, a také jednodruhová arabica Ethiopia Sidamo, ze které připravuje čerstvou filtrovanou kávu.

Základem čokolády Lindt Excellence jsou ušlechtilé a ručné sbírané kakaové boby. Pro její výrobu se používají převážně ušlechtilé a ručně sbírané kakaové boby prémiové kvality, které rostou pouze ve vybraných lokalitách Jižní a Střední Ameriky. Proto jsou velice vzácné. Jejich podíl na celosvětové produkci kakaa tvoří pouhých 5%.

cokolada lindt

Zvláštní důraz kladou Mistři čokolády Lindt na fermentaci kakaa, pražení podle tradiční přísně utajované metody a míchání bobů optimálním poměrem, což zaručuje, že z kakaa různého původu a stupňů zralosti vznikne směs s harmonickým složením chutí. Při zrodu čokolády Lindt je však rozhodující ještě jeden proces – tzv. Conching (konšing), což je převratný způsob míchání a tření v unikátních strojích. Díky němu se čokolády Lindt vyznačují mimořádně jemnou konsistencí a rozplývají se v ústech.

Přijďte si užít neobvyklý zážitek, který určitě doplní i příjemná atmosféra velikonočně vyzdobeného Nebespánu se spoustou dalších dobrot. Doporučujeme Vám rezervaci – můžete využít rezervační formulář pod textem. Přejeme krásný začátek jara a těšíme se na Vás! Tým Nebespán.

Rezervujte si u nás stůl:

Napište datum: Hodina: Počet osob:

Pro dokončení rezervace prosíme o vyplnění údajů:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka (vaše přání, dotazy, dětská žídlička apod.)

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

REZERVUJTE si letní dovolenou na Šumavě v luxusních pokojích nebo apartmá. Zážitky pro celou rodinu, skvělá gastronomie, domácí zákusky a nejlepší káva na Šumavě...

Jaro je na Šumavě krásné. Přijeďte si užít odpočinkový víkend s jemnou jógou 21.-23.6.. Naučíte se relaxovat, srovnáte tělo, bolavá záda a získáte novou energii. Rezervujte včas, máme omezený počet míst!

Nenechte si v žádném případě ujít hudební víkend se světovými jazzmany a skvělou atmosférou spojené s degustací specialit od našeho francouzského kuchaře. Rezervujte včas stůl či pokoj!

V červenci a v srpnu máme v restauraci/kavárně otevřeno každý den. Nebeskrám je otevřený od středy do neděle, a od 9 - 11 vám v něm nabídneme snídani. Děkujeme a těšíme se na vás.

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here