Káva Nebespán + čokoláda Lindt = velikonoční pohlazení

25 Mar

posted by

Categories: Gastronomie & recepty, Pozvánky na akce

Comments: 0

O celém prodlouženém velikonočním víkendu budeme v Nebespánu párovat naši výbornou kávu se špičkovou čokoládou Lindt. Můžete vyzkoušet lahodnou chuť pomalu se rozpouštějící čokolády v kombinaci se dvěma druhy kávy. Kávu servírovanou s čokoládou jsme nazvali “Café gourmand” tedy gurmánská káva. Budete platit jen běžnou cenu za kávu, čokoláda stejně jako degustační průvodce je zdarma…

Vybírat si můžete ze tří druhů čokolády řady Lindt Excellence: 70% Cocoa, Orange Intense, A touch of sea salt. Naši baristé Vám příblíží každou z čokolád a rádi poradí, jak nejlépe čokoládu degustovat a párovat s kávou. V nabídce budou dva druhy kávy, a to naše vyhlášená biosměs ze tří káv odrůdy arabica (indická, brazilská a etiopská), ze které vám připravíme espresso, a také jednodruhová arabica Ethiopia Sidamo, ze které připravuje čerstvou filtrovanou kávu.

Základem čokolády Lindt Excellence jsou ušlechtilé a ručné sbírané kakaové boby. Pro její výrobu se používají převážně ušlechtilé a ručně sbírané kakaové boby prémiové kvality, které rostou pouze ve vybraných lokalitách Jižní a Střední Ameriky. Proto jsou velice vzácné. Jejich podíl na celosvětové produkci kakaa tvoří pouhých 5%.

cokolada lindt

Zvláštní důraz kladou Mistři čokolády Lindt na fermentaci kakaa, pražení podle tradiční přísně utajované metody a míchání bobů optimálním poměrem, což zaručuje, že z kakaa různého původu a stupňů zralosti vznikne směs s harmonickým složením chutí. Při zrodu čokolády Lindt je však rozhodující ještě jeden proces – tzv. Conching (konšing), což je převratný způsob míchání a tření v unikátních strojích. Díky němu se čokolády Lindt vyznačují mimořádně jemnou konsistencí a rozplývají se v ústech.

Přijďte si užít neobvyklý zážitek, který určitě doplní i příjemná atmosféra velikonočně vyzdobeného Nebespánu se spoustou dalších dobrot. Doporučujeme Vám rezervaci – můžete využít rezervační formulář pod textem. Přejeme krásný začátek jara a těšíme se na Vás! Tým Nebespán.

Rezervujte si u nás stůl:

Napište datum: Hodina: Počet osob:

Pro dokončení rezervace prosíme o vyplnění údajů:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka (vaše přání, dotazy, dětská žídlička apod.)

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podzimní Šumava je nádherně barevná. Máme pro vás nápady a tipy na skvělý program, výbornou gastronomii a božské zákusky. Poslední volný pokoj v termínu 25.-28.10.!

Podzim je na Šumavě krásný. Přijeďte si užít odpočinkový víkend s jemnou jógou 11.-13.10.. Naučíte se relaxovat, srovnáte tělo, bolavá záda a získáte novou energii. Rezervujte včas, máme omezený počet míst!

V září a říjnu máme v restauraci/kavárně otevřeno od ČTVRTKA DO NEDĚLE, v neděli zavíráme v 18 hod. Nebeskrám je otevřený v sobotu a v neděli. Děkujeme a těšíme se na vás.

Přijeďte si užít opravdu klidné vánoční svátky na Šumavu. Nebespán bude vánočně vyzdobený a vychutnáte si tu pravou horskou vánoční atmosféru... A navíc od nás dostanete vánoční dárek!

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here