Přijeďte na Šumavu, vaříme i pečeme...

14 Oct

posted by

Categories: Gastronomie & recepty, Pozvánky na akce, Šumava

Comments: 0

I ve složité době koronavirové můžete vyrazit na Šumavu, vyčistit si hlavu a užít si skvělou gastronomii, výbornou kávu i zákusky! 

Stačí se u nás ubytovat v termínu mezi 23.10.-1.11.2020, naše restaurace bude otevřená každý den. Budeme připravovat chutné jednoduché obědové menu a večer si vychutnáte skvělou gastronomii u našeho večerního 3chodového menu za výhodnou cenu 450 Kč. Navíc vás náš šéfkuchař Evžen překvapí zajímavou chuťovkou.

Ujišťujeme vás, že dodržujeme hygienické zásady i všechna nařízení, veškeré prostory čistíme naším ozonátorem.

Ubytování & rezervace

K dispozici jsou naše nové luxusní pokoje  i komfortní apartmá   – viz náš ceník. Ceny jsou včetně výborné snídaně formou teplého i studeného bufetu s výběrovou kávou od našich baristů!

Pobyt si můžete rezervovat pomocí formuláře na konci stránky, nebo na mailu: info@nebespan.cz nebo nám zavolejte na 736 602 378. Těšíme se na Vás!

Rezervace / poptávka ubytování:

Datum příjezdu: Datum odjezdu: Počet dospělých:

Vyberte typ ubytování: Počet dětí:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka, vaše přání (sem prosíme uveďte požadavky na pobyt - lyžařská školka, vánoční pobyt apod. )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Od 23. do 31.10. máme otevřenou restauraci pro naše hosty každý den. Přijeďte si užít trochu klidu, šumavskou podzimní přírodu, zákusky od naší cukrářky Veroniky a dobroty od šéfa Evžena...

Přijeďte si užít zimní svátky k nám na Šumavu. Budeme mít otevřeno jen pro ubytované hosty. Budete mít klid a pohodu, skvělé jídlo i pití!

Od 23. do 31.10. je restaurace otevřená každý den pro ubytované hosty. Hotel funguje BEZ OMEZENÍ. Pro hosty zvenku máme hotová jídla, kávu i zákusky s sebou. Přijďte nás podpořit, děkujeme!

V sobotu 17.10. máme pro vás otevřeno "s sebou". Přijďte si pro skvělé dortíky, kávu, horkou domácí čokoládu či láhev vína. Vaříme výborná jídla DO KRABIČKY, objednávky tel. 603 255 563. Klikněte pro MENU. Díky!

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here