Talk show s Karlem Janečkem

9 Apr

posted by

Categories: Nezařazené, Pozitivní evoluce, Pozvánky na akce

Comments: 0

Protože Vám v Nebespánu chceme nabízet i výjimečné duchovní zážitky, srdečně Vás zveme 25.4. na talkshow s panem Karlem Janečkem, zakladatelem Nadačního fondu proti korupci.

Vtipný a srozumitelný večer s Karlem Janečkem.

(nejen o filantropii, zlojedech a změně volebního systému)
Talkshow Ondřeje Cihláře.
Kdy?
25.4.(pátek) od 20:00
Kde?
Nebespán café & apartments
Vstup pro hosty kavárny zdarma.

Nenechte si ujít vyjímečnou příležitost setkat se s tímto velmi zajímavým hostem a položit mu svoji vlastní otázku! Rezervujte si včas Vaše místo v kavárně.

Budeme Vám i nadále nabízet rozhovory s lidmi, kteří opravdu mají co říct. Talkshow s panem Karlem Janečkem je první v našem pořadu (cca čtvrtletníku), který jsme nazvali “Setkání v Nebespánu”. Můžete se těšit i na další zajímavé hosty.

Každé zajímavé setkání bude doprovázat i vyjímečné menu! Sledujte nás na facebooku nebo se přihlašte k odběru newsletteru:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

REZERVUJTE si letní dovolenou na Šumavě v luxusních pokojích nebo apartmá. Zážitky pro celou rodinu, skvělá gastronomie, domácí zákusky a nejlepší káva na Šumavě...

Jaro je na Šumavě krásné. Přijeďte si užít odpočinkový víkend s jemnou jógou 21.-23.6.. Naučíte se relaxovat, srovnáte tělo, bolavá záda a získáte novou energii. Rezervujte včas, máme omezený počet míst!

Nenechte si v žádném případě ujít hudební víkend se světovými jazzmany a skvělou atmosférou spojené s degustací specialit od našeho francouzského kuchaře. Rezervujte včas stůl či pokoj!

V červenci a v srpnu máme v restauraci/kavárně otevřeno každý den. Nebeskrám je otevřený od středy do neděle, a od 9 - 11 vám v něm nabídneme snídani. Děkujeme a těšíme se na vás.

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here