Sv. Valentýn 2017

12 Feb

posted by

Categories: Lastminute nabídky, Nezařazené, Pozvánky na akce

Comments: 0

Máte rádi svátek sv. Valentýna? U nás ho můžete oslavit hned nadvakrát – užít si příjemný víkend ve dvou a projíst se společně valentýnskými dobrotami.

Říká se, že láska prochází žaludkem, a proto na Valentýna naše cukrářka Jana peče pro všechny zamilované krásné srdíčkové zákusky. Medovníková, malinová nebo makronková srdíčka. K dostání budou od 13. do 18.2. u nás v kavárně.

pokoj NEbespan 3Udělejte svému milovanému či milované radost pozváním na drink a darujte jim sladké srdce, nebo rezervujte rovnou celý víkend v jednom z našich luxusních pokojů. My na oplátku vyzdobíme pokoj květinami nebo dodáme oblíbený drink…

Otevřeno máme celý týden (viz naše otevírací doba).

 

 

Valentýnský víkend (17.-19.2.) pro dva zahrnuje:
– ubytování na 2 noci v luxusním pokoji s vlastní koupelnou
– snídani formou teplého a studeného bufetu
– pokoj vyzdobený květinou
– valentýnský zákusek (srdíčka) a drink podle vlastního výběru (z našeho nápojového lístku)
Cena za celý víkend pro dva je 4.200 Kč.

Navíc si samozřejmě můžete pochutnat na dobrotách od našeho francouzského kuchaře, dopřát si masáž, saunu nebo vířivku, vyrazit na výlet či do lyžařské stopy nebo se dokonce i projet na koni… Rádi vám poradíme, a vybrané služby zarezervujeme.

Informace či rezervace na mailu: info@nebespan.cz nebo na telefonních číslech 736 602 378 / 603 253 242.

Přejeme vám vydařený Valentýn!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podzimní Šumava je nádherně barevná. Máme pro vás nápady a tipy na skvělý program, výbornou gastronomii a božské zákusky. Poslední volný pokoj v termínu 25.-28.10.!

Podzim je na Šumavě krásný. Přijeďte si užít odpočinkový víkend s jemnou jógou 11.-13.10.. Naučíte se relaxovat, srovnáte tělo, bolavá záda a získáte novou energii. Rezervujte včas, máme omezený počet míst!

V září a říjnu máme v restauraci/kavárně otevřeno od ČTVRTKA DO NEDĚLE, v neděli zavíráme v 18 hod. Nebeskrám je otevřený v sobotu a v neděli. Děkujeme a těšíme se na vás.

Přijeďte si užít opravdu klidné vánoční svátky na Šumavu. Nebespán bude vánočně vyzdobený a vychutnáte si tu pravou horskou vánoční atmosféru... A navíc od nás dostanete vánoční dárek!

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here