Sv. Valentýn 2017

12 Feb

posted by

Categories: Lastminute nabídky, Nezařazené, Pozvánky na akce

Comments: 0

Máte rádi svátek sv. Valentýna? U nás ho můžete oslavit hned nadvakrát – užít si příjemný víkend ve dvou a projíst se společně valentýnskými dobrotami.

Říká se, že láska prochází žaludkem, a proto na Valentýna naše cukrářka Jana peče pro všechny zamilované krásné srdíčkové zákusky. Medovníková, malinová nebo makronková srdíčka. K dostání budou od 13. do 18.2. u nás v kavárně.

pokoj NEbespan 3Udělejte svému milovanému či milované radost pozváním na drink a darujte jim sladké srdce, nebo rezervujte rovnou celý víkend v jednom z našich luxusních pokojů. My na oplátku vyzdobíme pokoj květinami nebo dodáme oblíbený drink…

Otevřeno máme celý týden (viz naše otevírací doba).

 

 

Valentýnský víkend (17.-19.2.) pro dva zahrnuje:
- ubytování na 2 noci v luxusním pokoji s vlastní koupelnou
- snídani formou teplého a studeného bufetu
- pokoj vyzdobený květinou
- valentýnský zákusek (srdíčka) a drink podle vlastního výběru (z našeho nápojového lístku)
Cena za celý víkend pro dva je 4.200 Kč.

Navíc si samozřejmě můžete pochutnat na dobrotách od našeho francouzského kuchaře, dopřát si masáž, saunu nebo vířivku, vyrazit na výlet či do lyžařské stopy nebo se dokonce i projet na koni… Rádi vám poradíme, a vybrané služby zarezervujeme.

Informace či rezervace na mailu: info@nebespan.cz nebo na telefonních číslech 736 602 378 / 603 253 242.

Přejeme vám vydařený Valentýn!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Přijeďte užít víkend na jarní Šumavu. Máme pro vás nápady a tipy na skvělý program a Vy budete odjíždět plní energie. Ještě máme poslední VOLNÉ POKOJE v obou termínech 27.4.-1.5. a 4.-8.5.!

Hudební víkendy s nejlepšími muzikanty a skvělou atmosférou spojené s degustací specialit od našeho francouzského kuchaře. Rezervujte včas neopakovatelné zážitky...stůl či pokoj!

Podívejte se na naši otevírací dobu jaro 2018. Do 26.4. včetně máme zavřeno. Těšíme se na vás od 27.4. na prodloužené víkendy s novým menu a dobrotami i v Nebeskrámu. Aktuální info tel. 603 255 563.

Prijdte k nám posnídat - s přáteli nebo ve dvou. Snídaně servírujeme v sobotu a v neděli od 9:00 do 11:00. Čerstvé croissanty, nadýchané omelety, míchaná vajíčka...

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here