Vánoční francouzský minitrh

16 Nov

posted by

Categories: Nezařazené

Comments: 0

Poslední adventní víkend vás srdečně zveme na malý vánoční minitrh s různými dobrotami a jedlými dárky. Můžete ochutnat některé speciality, které Francouzi mají na svém vánočním stole. Nebude chybět ani výborné vánoční cukroví, pečené kaštany a další lahůdky, které k vánocům neodmyslitelně patří.

Přijďte si vychutnat příjemnou vánoční atmosféru do vánočně vyzdobeného Nebespánu, kterou umocní i klavírní doprovod – hrát se budou koledy, vánoční i francouzské písně.

Těšíme se na Vás!

Zveme Vás na vánoční minitrh s francouzskými specialitami a jedlými dárky, který se koná v sobotu 17.12. od 15 do 20 hod.

  • Ochutnáte různé francouzské vánoční speciality: toustík s foie gras, krocana s kaštanovým pyré, tradiční “Buche de Noël”, vánoční makronky a další speciality
  • Před Nebespánem si můžete dát pečené kaštany, svařené víno podle našeho speciálního receptu nebo dětský punč
  • Můžete si zazpívat známé koledy za klavírní doprovodu nebo si poslechnout  vánoční písně
  • Nakoupíte zajímavé “jedlé” dárky, které potěší opravdu každého
  • Pro děti je od 16 hod. připravená dílna s pečením vánočních sušenek
  • Vstupné zdarma, platíte pouze konzumaci

Nenechte si ujít gurmánský prosinec v Nebespánu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

REZERVUJTE si letní dovolenou na Šumavě v luxusních pokojích nebo apartmá. Zážitky pro celou rodinu, skvělá gastronomie, domácí zákusky a nejlepší káva na Šumavě...

Jaro je na Šumavě krásné. Přijeďte si užít odpočinkový víkend s jemnou jógou 21.-23.6.. Naučíte se relaxovat, srovnáte tělo, bolavá záda a získáte novou energii. Rezervujte včas, máme omezený počet míst!

Nenechte si v žádném případě ujít hudební víkend se světovými jazzmany a skvělou atmosférou spojené s degustací specialit od našeho francouzského kuchaře. Rezervujte včas stůl či pokoj!

V červenci a v srpnu máme v restauraci/kavárně otevřeno každý den. Nebeskrám je otevřený od středy do neděle, a od 9 - 11 vám v něm nabídneme snídani. Děkujeme a těšíme se na vás.

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here