Vánoční francouzský minitrh

16 Nov

posted by

Categories: Nezařazené

Comments: 0

Poslední adventní víkend vás srdečně zveme na malý vánoční minitrh s různými dobrotami a jedlými dárky. Můžete ochutnat některé speciality, které Francouzi mají na svém vánočním stole. Nebude chybět ani výborné vánoční cukroví, pečené kaštany a další lahůdky, které k vánocům neodmyslitelně patří.

Přijďte si vychutnat příjemnou vánoční atmosféru do vánočně vyzdobeného Nebespánu, kterou umocní i klavírní doprovod – hrát se budou koledy, vánoční i francouzské písně.

Těšíme se na Vás!

Zveme Vás na vánoční minitrh s francouzskými specialitami a jedlými dárky, který se koná v sobotu 17.12. od 15 do 20 hod.

  • Ochutnáte různé francouzské vánoční speciality: toustík s foie gras, krocana s kaštanovým pyré, tradiční “Buche de Noël”, vánoční makronky a další speciality
  • Před Nebespánem si můžete dát pečené kaštany, svařené víno podle našeho speciálního receptu nebo dětský punč
  • Můžete si zazpívat známé koledy za klavírní doprovodu nebo si poslechnout  vánoční písně
  • Nakoupíte zajímavé “jedlé” dárky, které potěší opravdu každého
  • Pro děti je od 16 hod. připravená dílna s pečením vánočních sušenek
  • Vstupné zdarma, platíte pouze konzumaci

Nenechte si ujít gurmánský prosinec v Nebespánu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podzimní Šumava je nádherně barevná. Máme pro vás nápady a tipy na skvělý program, výbornou gastronomii a božské zákusky. Poslední volný pokoj v termínu 25.-28.10.!

Podzim je na Šumavě krásný. Přijeďte si užít odpočinkový víkend s jemnou jógou 11.-13.10.. Naučíte se relaxovat, srovnáte tělo, bolavá záda a získáte novou energii. Rezervujte včas, máme omezený počet míst!

V září a říjnu máme v restauraci/kavárně otevřeno od ČTVRTKA DO NEDĚLE, v neděli zavíráme v 18 hod. Nebeskrám je otevřený v sobotu a v neděli. Děkujeme a těšíme se na vás.

Přijeďte si užít opravdu klidné vánoční svátky na Šumavu. Nebespán bude vánočně vyzdobený a vychutnáte si tu pravou horskou vánoční atmosféru... A navíc od nás dostanete vánoční dárek!

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here