Jarní víkendy v Nebespánu

14 Mar

posted by

Categories: Pozvánky na akce, Šumava

Comments: 0

Jarní víkendy si můžete skvěle užít u nás v Nebespánu, a hlavně na Šumavě! Hned začátkem května nás čekají 2 super prodloužené víkendy 27.4.-1.5. a 4.-8.5. (pátek – úterý). Ještě máme poslední volné pokoje v obou termínech.

My se postaráme o krásné ubytování, báječné snídaně, skvělé jídlo, zákusky a kávu, případně o i místo pro relaxaci v naší velké zahradě. Vy si může naplánovat a namíchat další program podle vašich představ...

Naše tipy pro Vás:

  • Výběhy s vlky, rysem, jeleny nebo soví voliéry v NP Šumava
  • Okruh po stopách zlatokopů s návštěvou zlatokopeckých štol
  • Výlet na horském elektrokole (půjčit si ho můžete v půjčovně na Kvildě) okolo želené opony
  • Výlet do liduprázdné “divočiny” v okolí řeky Křemelné
  • Romantické ranní či večerní výhledy z Pustého hrádku (láhev skvělého sektu od pana Galy a 2 sklenky s sebou!)
  • Splutí horního toku řeky Otavy na kanoe
  • Toulky po loukách a lesích okolo Kašperských Hor s piknikovým batohem plným dobrot od nás z Nebespánu…
  • Cyklotrasy v okolí Kašperských Hor
  • Aquapark v Sušici a další aktivní program
  • Hudba – připomínáme také špičkové hudebníky, kteří u nás v Nebespánu vystoupí v sobotu 12.5. a v sobotu 16.6. – více info najdete v článku Jazz, blues & food.

Rádi vám poskytneme k výše uvedeným tipům podrobnější informace. Doporučujeme také návštěvu našeho Nebeskrámu, kde si můžete nakoupit naše vlastní produkty, produkty od zdejších farmářů nebo zajímavé dárky převážně od šumavských řemeslníků.

Odpočinkový víkend na Šumavě si můžete rezervovat na mailu: info@nebespan.cz nebo telefonicky 736 602 378, případně využijte náš rezervační formulář. Děkujeme a těšíme se na vás!

Rezervace / poptávka ubytování:

Datum příjezdu: Datum odjezdu: Počet dospělých:

Vyberte typ ubytování: Počet dětí:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka, vaše přání (sem prosíme uveďte požadavky na pobyt - lyžařská školka, vánoční pobyt apod. )

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vánoce se blíží! Využijte naši výhodnou nabídku "Gurmánský balíček" a obdarujte své blízké voucherem do Nebespánu. V krásné obálce zašleme na vaši adresu, v klidu a bez stresu.

Od 29.10. do 21.12.18 včetně je Nebespán ZAVŘENÝ (kromě 17.11. - koncert). OTEVÍRÁME o vánočních prázdninách. Aktuální info na tel. 736 602 378 a facebooku. Děkujeme a přejeme hezký adventní čas.

Přijeďte si s celou rodinou užít pohodovou zimní dovolenou. Lyžařská školka "all inclusive" pro děti od 4 let a zábavný odpolední program bez rodičů! Gastronomické zážitky a relaxace pro dospělé...

Prijdte k nám posnídat - s přáteli nebo ve dvou. Snídaně servírujeme v sobotu a v neděli od 9:00 do 11:00. Čerstvé croissanty, nadýchané omelety, míchaná vajíčka...

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here