Změny v provozu Nebespánu

13 Jan

posted by

Categories: Nezařazené

Comments: 0

Od ledna 2020 jsme změnili provoz Nebespánu. Proč? Pokusili jsme se to vysvětlit v krátkém příspěvku, který si můžete přečíst právě tady a teď….

Změnili jsme otevírací dobu, provoz restaurace i naše menu. Také jsme restauraci oblékli do nového kabátu – podívejte se na fotkyMáme nový nábytek na terase, vyměnili jsme vstupní dlažbu, zrenovovali dřevěné podlahy v apartmá (fotky najdete v sekci Apartmá v Nebespánu) i vstupní žulové schody, a také jsme vyměnili okna ve všech ložnicích do náměstí za nová s protihlukovými skly… 

Podrobné informace o letním provozu restaurace, kavárny i ubytování si můžete přečíst ZDE. Další provozní informace a přehlednou otevírací dobu najdete také pod tímto textem…

Vážení a milí hosté,

dovolte nám u příležitosti začátku roku 2020 několik slov k Nebespánu. Budeme moc rádi, když si to přečtete až do konce…

Nebespán jsme otevřeli na jaře 2013, a od té doby jsme ani na chvilku neodbočili z cesty za vysokou kvalitou. Nejsme neomylní, a občas se něco nepovede. Ale držíme vlajku a směr. Stále něco vylepšujeme, vymýšlíme, vše co vyděláme investujeme do lepšího zázemí nejen pro naše hosty, ale i pro lidi, kteří v Nebespánu pracují. Práce nás pořád baví, a i nadále vás chceme překvapovat novými nápady.

Gastronomie je těžký obor. Je v něm spousta proměnných, které člověk ani při nejlepší vůli někdy nedokáže ovlivnit. Abychom dostáli naší kvalitě jídla i servisu, musíme být stále připraveni na maximální počet hostů. Je za tím opravdu spousta práce, hodin, organizace i kontroly. V gastronomii začínáte každé ráno tzv. od nuly. Kdo to sám nezkusil, asi si to těžko umí přestavit. Je to o to těžší, že Nebespán je hodně sezonní (stejně jako ostatní podniky na Šumavě), a v době minimální nezaměstnanosti musí být člověk téměř kouzelníkem, aby solidní pracovníky v oboru vůbec dal dohromady.

Moc nás samozřejmě těší, když k nám přijde hodně hostů, my vše zvládneme a všichni jsou spokojení. Letos v létě jsme si ale uvědomili, že jsme narazili na pomyslný strop. Že vlastně jen zajišťujeme podmínky a zázemí pro naše zaměstnance či brigádníky. Že jen řešíme provozní záležitosti, spokojenost či nespokojenost toho či onoho, zaskakujeme, kde je potřeba a hasíme problémy, které vznikají především neochotou odvádět 100% práci. Uvědomili jsme si, že tenhle kolotoč nás nenaplňuje. Že se především chceme našim hostům věnovat OSOBNĚ. Předávat jim naším prostřednictvím kus toho, co máme tak rádi, a co jsme za ty roky vybudovali. Chceme s nimi komunikovat, povídat si s nimi o jídle, o surovinách, o Šumavě, nabídnout jim sklenku skvělého vína, zjistit, co jim dělá radost a přidat ještě nějakou tu drobnost navíc. Chceme mít možnost věnovat se detailům, které dělají Nebespán Nebespánem. A také čas vymýšlet a realizovat nové nápady pro naše hosty.

Velmi zjednodušeně řečeno, chceme a POTŘEBUJEME ZPOMALIT. Proto od ledna 2020 měníme provoz Nebespánu. Hlavní změnou je, že budeme mít omezenou kapacitu, a proto bude důležité pro nás i pro vás, abyste si u nás udělali před návštěvou restaurace REZERVACI. Kavárna zůstává zatím beze větší změny, uvidíme, jak to budeme zvládat.

Podstatné informace najdete v přiloženém letáku a také zde na našem webu. Velmi si vážíme vaší přízně a chceme vám i nadále poskytovat ty nejlepší služby. Věříme, že se budeme stále setkávat u dobrého jídla i pití. A že ve finále tuto změnu i oceníte. Děkujeme vám za pochopení a trpělivost!

Sabina a Robert Kmecovi s rodinou

ZMĚNY V PROVOZU A OTEVÍRACÍ DOBĚ NEBESPÁNU přehledně (do 14.6. otevřeno jen na víkendy a od 19.6. až do konce srpna máme otevřeno KAŽDÝ DEN)

Provoz od 29.5. do 14.6.  – máme otevřeno jen víkendy od pátku do neděle (nedělení brunch je z hygienických důvodů zrušený): 

Provoz od 19.6. do 30.8.2020 – máme otevřeno každý den 

PODROBNÉ INFORMACE o provozu restaurace, kavárny i ubytování si můžete přečíst ZDE.

AKTUÁLNÍ MENU na každý víkend najdete na obvyklém místě Dnešní menu.

REZERVACE STOLU pomocí REZERVAČNÍHO FORMULÁŘE nebo na tel. 736 602 378 nebo na mailu: info@nebespan.cz

PRO REZERVACI UBYTOVÁNÍ využijte  REZERVAČNÍ FORMULÁŘ nebo nás i nadále kontaktujte prosím na tel. 603 255 563 nebo 736 602 378, případně mailem: info@nebespan.cz

Sledujte náš web a facebook, kde pravidelně aktualizujeme informace. Jakékoliv připomínky, dotazy či přání nám prosím pište na info@nebespan.cz nebo volejte 603 255 563 / 736 602 378

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Otevíráme Nebespán na silvestrovský týden od 26.12. do 3.1. včetně silvestrovského večera. Přijeďte si užít zimní svátky k nám na Šumavu. I když to letos bude trochu jiné, komornější a klidnější, my na naší kvalitě neslevujeme.

Srdečně vás zveme na zimní víkendy do Nebespánu. Budeme mít otevřeno jen některé víkendy, a služby především pro naše ubytované hosty. Věříme, že zima bude povedená a těšíme se na vás! Rezervujte včas.

Od 27.12. do 3.1.21 budeme mít otevřený Nebeskrám. Přijďte si pro výborná jídla do krabiček, skvělé zákusky, kávu s sebou, čerstvé pečivo a další dobroty. Těšíme se na vás od 9 do 16. Přejeme klidné svátky!

Darujte pobyt nebo gurmánský zážitek v Nebespánu. My přidáme dárkový balíček našich skvělých produktů. A obdarovaný si může vybrat termínu, který mu bude nejvíce vyhovovat. Krásně zabalený, bez starostí.

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here