velikonoční pobyt na Šumavě

Velikonoční pobyt 2024

Velikonoce na Šumavě

Termín velikonočního pobytu: 28.3.-1.4.2024

Přijeďte si užít pobyt na Šumavu. Můžete se vydat na různé výlety po okolí Kašperských Hor, a na centrální Šumavě možná ještě potkáte zbytky jarního sněhu.

V každém případě ale připravíme výborné menu, které bude respektovat tradiční velikonoční suroviny. V našem vinném lístku najdete špičková vína ze známých vinařských oblastí celé Evropy. A samozřejmě vám připravíme skvělou výběrovou kávu.

velikonocni pobyty middle

Jak strávit velikonoce v Nebespánu

V Kašperských Horách tradičně probíhá zajímavý velikonoční program pro malé i velké. Můžete si také vyšlápnout na hrad Kašperk, který je po celé svátky otevřený. Na náměstí jsou velikonoční trhy, hudba, divadlo a další zábava. Nebudou chybět ani tradiční prohlídky města s průvodcem. Podrobnější informace najdete na webu města.

Hotel bude jarně vyzdobený. Otevřený je i náš Nebeskrám se spoustou dobrot, našich produktů i zajímavých dárků.

 

Rezervace velikonočního pobytu

Restaurace i kavárna budou otevřené od 28.3. do pondělí 1.4. do 16:00 možností chutného oběda; v našem farmářském krámku vám pak nabídneme různé snacky či teplé nápoje s sebou.

Večer připravujeme luxusní výborné 3chodové menu od našeho francouzského šéfkuchaře Mikaela Rassineux s výběrem z více předkrmů, hlavních chodů i dezertů.

Velmi doporučujeme rezervaci večeře spolu s ubytováním za výhodnou cenu 650 Kč (standardně 900 Kč).

 

Rezervovat velikonoční pobyt