restaurace Nebespan 5

Restaurace a kavárna

V Nebespánu v Kašperských Horách máme restauraci, kavárnu, bar a cukrárnu v jednom. Nabídneme vám špičkovou gastronomii od francouzského šéfkuchaře, domácí zákusky jen z poctivých surovin, výběrovou kávu, kterou připravují zkušení baristé, a výborná vína z nejlepších vinic na Moravě i v Evropě. Na vše v restauraci osobně dohlížíme a pro naše hosty vybíráme jen to nejlepší!

Nabídka dne

Na co se můžete těšit

Vinný lístek

Nabídka skvělých vín

Nápojový lístek

Výběrová káva od baristů

Restaurace Nebespán

Naše filosofie

Naše kuchyně je francouzsko-šumavskou fúzí. Inspirujeme se jak z tradičních receptů francouzského venkova, tak ze zajímavých receptů české a zejména šumavské kuchyně. Snažíme se v maximální míře využívat regionální suroviny z obou stran hranice, i když nabídka od farmářů a pěstitelů na Šumavě bohužel není tak široká jako v jiných českých regionech.

Prioritou je pro nás kvalita a čerstvost. Jsme přesvědčeni, že jen z kvalitních surovin je možné uvařit dobré jídlo. Polotovary jakéhokoliv druhu v naší kuchyni ani cukrárně nenajdete. Jsou zde jen nejlepší suroviny, které zpracováváme od začátku až do konce.

Rezervujte si stůl

jehneci

Restaurace & menu

Otevírací doba přehledně

Kavárna s nabídkou našich vlastních skvělých zákusků je otevřená od 10 do 21.

Na oběd k nám můžete přijít od 12 do 15 hodin. Máme menší menu a la carte.

Večeře 3-chodové zážitkové menu (kde si můžete vybrat ze 3 předkrmů, 3 hlavních jídel a 3 dezertů) podáváme od 18:30 do 21 hodin. Uvítáme rezervaci předem, naše kapacita je omezená.

Mezi obědem a večeří je hostům k dispozici kavárna, bar a cukrárna. O víkendech můžete využít také využít teplý i studený snack v našem Nebeskrámu.

Těšíme se na vás!

kavarna Nebespan Kasperske Hory

Kavárna a cukrárna

Nebespán není jen restaurace, ale také kavárna & cukrárna . Je to místo, kde se lidé setkávají, povídají si a relaxují u dobrého jídla, kávy, zákusků či sklenky vína.  A za to jsme moc rádi.

Začínali jsme jako kavárna, a (nejen) proto udržujeme vysokou kvalitu kávové kultury. Používáme výhradně výběrovou kávu odrůdy arabica, kterou pro nás praží v Coffee Source a u Michala Křížky. Nabídneme také alternativní způsoby přípravy kávy. Školení baristé pracují na skvělém stroji La Marzocco.

Veškeré zákusky pečeme též u nás. Jsou jen z poctivých surovin, s čerstvým ovocem, z pravé čokolády, másla a smetany. Přijďte ochutnat!

Fotogalerie zákusků

fine dining menu 2

Šéfkuchař

V kuchyni Nebespánu šéfuje Mickael Castro. Mike k nám přišel z Portugalska, kde pracoval ve skvělé restauraci v Portu. Předtím rozbíhal francouzskou restauraci ve španělské Valencii.  Je to výborný šéfkuchař s více než 10ti letou zkušeností z kvalitních provozů. Domluvíte se s ním nejen portugalsky, ale samozřejmě také anglicky, francouzsky, španělsky a dokonce i trochu německy.

Mike miluje nekomplikovanou gastronomii z čerstvých surovin s prvky středomořské kuchyně. Umí ale velmi dobře i tradiční francouzskou kuchyni. Základem jsou kvalitní suroviny, talíř, která lahodí oku a skvělá doladěná chuť. Přijďte ochutnat!

Recaredo Nebespan

Top vinný lístek

Víno máme v Nebespánu opravdu rádi. První vinný lístek nám pomáhal sestavovat hlavní sommelier z pražské michelinské restaurace La Dégustation Zdeněk Oudes. Od té doby vinný lístek neustále vylepšujeme a doplňujeme o špičková vína, která samozřejmě pečlivě testujeme. Některá vína jsme sami dovezli, a tak je najdete jedině u nás v Nebespánu.

Máme širokou nabídku vín po skleničce, a doporučíme vám vhodné párování k různým druhům jídla.  Rádi vám dáme ochutnat, abyste byli se svým výběrem opravdu spokojeni.

Pokud jste milovníci dobrého vína, jste v Nebespánu na té nejlepší adrese.

Náš vinný lístek

Restaurace & kavárna Nebespán