farmarsky obchod Nebeskram 2

Nebeskrám

Vítáme vás v Nebeskrámu!

Nebeskrám jsme otevřeli na jaře 2017. Chceme našim hostům nabízet vedle komfortního ubytování a výborné kuchyně také vlastní produkty, zajímavé výrobky od místních řemeslníků, kvalitní produkty od regionálních farmářů a dodavatelů, a další hezké věci, které mohou být zajímavým a neotřelým dárkem.

NOVINKA! Máme e-shop nebeskram.cz, ve kterém si můžete koupit online všechny naše dobroty, a my vám je pošleme přímo k vám domů!

Nebeskrám je otevřený jen o víkendech, tedy v sobotu a v neděli, ale u nás ubytovaným hostům ho otevřeme i mimo víkend. V červenci a srpnu je otevřeno vždy od středy do neděle.

Nákupem v Nebespánu potěšíte své blízko a podpoříte tedy nejen nás, ale také místní drobné výrobce a farmáře. Těšíme se na Vás!

obchod Nebeskrám

Sortiment Nebeskrámu

Nabídka v Nebeskrámu je docela pestrá. Naším záměrem je nabízet výrobky a produkty, které jsou vyráběny mimo běžnou komerční síť.

Aktivně vyhledáváme místní drobné výrobce, řemeslníky či farmáře. Bohužel jich na Šumavě není zas tak mnoho, a proto u nás najdete i některé výrobky a produkty z jiných krajů, či dokonce z bavorského příhraničí. Hlavním spojovatelem je ale nekompromisní kvalita a poctivost,  kterou je i naším pravidlem.

Nově s ohledem na situaci s covidem jsme zařadili také hotová jídla do krabiček a různé snacky jako čerstvé studené a teplé sendviče, ovocné a zeleninové saláty, croissanty, bábovky s sebou ap.

 

Nebeskrám, farmářský obchod Kašperské Hory

V naší nabídce najdete:

  • naše produkty – výběrové džemy, sirupy, sušenky, bylinkové čaje, paštiky, masové konzervy apod.
  • vybrané uzeniny, sýry, mléčné výrobky a další delikatesy od místních výrobců
  • sušené ovoce a čaje ze šumavských bylinek od místních výrobců
  • výběrovou kávu a skvělá vína
  • kosmetiku, mýdla, produkty z levandule od drobných výrobců
  • drobné hračky a dárky, keramiku a šperky od místních výrobců
  • zajímavé knížky, průvodce a naučné materiály o Šumavě pro děti i dospělé
  • a spoustu dalších hezkých věcí

Doporučujeme

Vaječný likér Nebespán

Vaječný likér Nebespán

Lahodný s opravdovými žloutky a pravou vanilkou. Vynikající s kostkou ledu na vánoční stůl nebo kdykoliv jindy. Láhev 0,3l za 185,- Kč.

pomerancova

Pomerančová marmeláda

Z kousků pomerančů, pomerančové šťávy a kandované kůry. Vynikající na toast nebo k sýrům. Sklenička 210ml za 110,- Kč.

brownies 2

Bezlepkové brownies s ořechy

Lahodné vláčné brownies se spoustou 72% čokolády a vlašskými ořechy. Sníte ho celé najednou. 2 kousky ve vánoční krabičce za 130,- Kč.

mydlenka a misticka

Mýdlenka a mistička Nebespán

Krásná a praktická mistička s naším andílkem a originální mýdlenka, s ručně vyráběným solným mýdlem. Vánoční balíček za 650,- Kč.