jóga pobyty 2024 sumava

Jógové pobyty v Nebespánu

Vyberte si z našich jóga pobytů v roce 2024

Srdečně vás zveme na naše inspirativní pobyty s jógou, které vám umožní věnovat smysluplný čas sami sobě.

Péče o sebe sama je jedním z nejdůležitějších aspektů našeho života, který ale často přehlížíme. Najít si čas pro sebe je skvělou investicí do vlastního života. Energie, kterou získáváme, a dovednosti, které nás naplňují a rozvíjejí, nám pomáhají zvládat náročné situace, a udržovat se v harmonii se světem kolem. Když jsme v souladu sami se sebou, jsme také schopni poskytovat podporu a lásku druhým lidem. Jsme lepšími partnery, rodiči, přáteli i kolegy.

Naše jógové pobyty nejsou jen obyčejné „cvičební“ pobyty. V přátelské atmosféře vytváříme bezpečné a  posilující prostředí, ve kterém můžete sdílet své myšlenky, relaxovat, zabývat se sami sebou. Během našich jógových pobytů se mimo jiné soustředíme na uvolňující a posilující techniky jógy, které vám pomohou pracovat s fyzickými i emocionálními bloky. Můžete se naučit vdechovat novou energii a vydýchat staré vzorce, které vás možná omezují.

Nejen jóga, ale i krásné prostředí hotelu i hotelové zahrady, skvělá kuchyně pod vedením francouzského šéfkuchaře, delikátní zákusky z naší cukrárny nebo výběrová káva připravená z rukou zkušených baristů, jsou dalším střípky do mozaiky péče o sebe sama.

Téma a program každého jógového pobytu pro vás tvoříme s největší pečlivostí. Naším cílem je, aby vám pobyt nabídl co nejvíce a byl pro vás skutečným přínosem.

Co vám naše jógové pobyty nabídnou?

  • Možnost zastavit se v každodenním koloběhu povinností a věnovat si smysluplný čas.

  • Příležitost protáhnout a zrelaxovat své tělo i mysl, zaujmout odstup od některých životních situací

  • Informace o józe jakožto celku, tedy nejen o „cvičení jógy“, ale také o využití jógové filozofie v běžném denním životě.

  • Posun ve vaší jógové praxi a návody, jak pracovat se stresem a lépe zvládat náročná období

  • Příležitost sdílet vaše zkušenosti i příběh, navázat nová přátelství  a vzájemně se obohatit v uvolněné atmosféře malé skupiny

  • Načerpání energie v krásném prostředí hotelu a jedinečné šumavské přírodě, individuální péči a pozornost

  • Skvělé a zdravé jídlo, božské dezerty i úžasné snídaně s výběrovou kávou, vše připravené s láskou z pečlivě vybraných surovin

  • V neposlední řadě zkušenou lektorku jógy Romanu Konrádovou, která vás provede našimi pobyty. Je profesionální, milá a velmi empatická. Na lekce s ní se budete pokaždé těšit.

Ptáte se, jestli jsou naše jógové pobyty pro vás vhodné?

Pokud vás alespoň ve 4 bodech naše nabídka oslovila a považujete je za přínosné pro váš život, pak se k nám určitě přidejte a přijeďte na některý z jógových pobytů pro rok 2024. Naše jógové pobyty jsou vhodné pro ty, kteří se už s jógou seznámili, ale i pro začátečníky, kteří se chtějí o józe dozvědět více.

V roce 2024 můžete vybírat z různých jógových pobytů, které si můžete rezervovat přímo na stránce konkrétního pobytu:

Víkend s jógou na Šumavě

Jarní víkend s jógou

Termín: 26.-28.4.2024

Dopřejte si jarní relaxační víkend s jógou na Šumavě, kdy budete mít čas a prostor jen sama pro sebe. Víkend je zaměřený na jemnou ucelenou práci s pánevním dnem, která působí jako prevence i...

Více

Letní pobyt s jógou na Šumavě

Letní pobyt s jógou a živly

Termín: 13.-16.6.2024 BONUS: 1 noc navíc zdarma!

Dopřejte si 4denní relaxační jógový pobyt na Šumavě s krásným programem a skvělou gastronomií od francouzského šéfkuchaře. Propojte se s přírodou a získejte inspiraci pro každodenní život.

Více

podzimní prodloužený víkend

Podzimní víkend s jógou

Termín: 20.-22.9.2024

Podzimní termín víkendu s jógou na Šumavě, při kterém načerpáte energii a odpočinete si. Víkend je zaměřený na jemnou ucelenou práci s pánevním dnem a na jemnou jógu.

Více

Chcete se nás na něco zeptat? Jsme tu pro vás!