restaurace Nebespan 6 vinny listek

Zážitky v Nebespánu

Na této stránce zážitků a pobytů s programem najdete:

  1. pobyty s programem a dalšími službami, které pro vás připravujeme
  2. zážitky a aktivity, které si můžete vychutnat, objednat či provozovat přímo v Nebespánu

Nezahrnovali jsme restauraci, kavárnu, cukrárnu ani obchod, protože mají své samostatné kapitoly. Tipy na výlety a další zajímavá místa najdete v sekci Šumava – výlety a další tipy.

Podívejte se, co jsme pro vás nachystali, a pokud budete mít jakékoliv dotazy či budete si přát některou ze služeb rezervovat, jsme tu pro vás!

snídaně Nebespán cappuccino

Prodloužený víkend 17.-20.11.2022

Termín: 17.-20.11.2022
Přijeďte si i v listopadu odpočinout do krásné šumavské přírody, postaráme se o vaše veškeré pohodlí....

Více

vanocni jarmark web

Adventní víkend 2.-4.12.22

Termín: 2.-4.12.2022

Přijeďte si užít skvělý jazz-blues koncert, předvánoční Šumavu a krásnou adventní atmosféru!

Více

Vánoční a silvestrovský pobyt Nebespán

Vánoční a silvestrovský pobyt 2022

Termín mezi 23.12.-1.1.23

Na silvestrovský pobyt je nejlepší vyjet do hor. Udělejte si radost na Šumavě, se skvělým jídlem i pitím.

Více

Co si v Nebespánu můžete užít:

Zážitky a pobyty na Šumavě

Zahrada 1400m2

Zahrada o velikosti 1400m2 je překvapením Nebespánu – lehátka, pohovka, terasa s posezením, bylinková zahrádka – zkrátka spousta prostoru pro relaxaci a hry. Jen pro ubytované hosty.

Infrasauna, wellness hotel Nebespán

Infrasauna

Nová infrasauna je ve 2. patře a je pro naše hosty zdarma. Oceníte ji nejen v zimním období, ale i po návratu z náročné túry či cyklovýletu. Je osazena nejkvalitnějšími infrazářiči Philips Vitae.

tělocvična v Nebespánu

Tělocvična

Naše tělocvična se zrcadly je ideální pro cvičení skupin do 14 osob. Můžete ji ale využívat i pro vlastní cvičení nebo ranní protažení. Cvičební podložky jsou k dispozici. Slouží též jako herna pro děti.

Piknik na Šumavě

Piknik v přírodě

Připravíme vám piknikový koš se samými dobrotami od nás z Nebespánu. Slané i sladké lahůdky, skvělé víno a pramenitá kašperskohorská voda. Vybavíme vás velkou piknikovou dekou a doporučíme ta nejlepší místa s úžasným výhledem.

Pobyty s jógou na Šumavě

Pobyty s jógou

Několikrát do roka pořádáme jógové pobyty pro skupiny max. 10 účastníků. Odpočinete si a načerpáte novou energii. Pobyty jsou vhodné i pro začátečníky. My zajistíme výborné jídlo i pití. Sledujte náš web a facebook pro aktuální termíny.

Recaredo Nebespan

Degustace vína

V Nebespánu máme jeden z nejlepších vinných lístků v široko daleko. Velmi rádi vám doporučíme ta nejlepší vína nejen k jídlu, ale i jen tak, když si chcete dát skleničku. Vína si můžete u nás i koupit za příznivé ceny. Několikrát do roka pořádáme degustace zajímavých vín se špičkovými sommeliery.

Hudba v Nebespánu

Hudba v Nebespánu

Milujeme kvalitní hudbu a pořádáme koncerty zajímavých hudebníků. Nebespán má krásnou akustiku, a je jako stvořený pro menší koncerty  – jazz, blues, rock, šansony. Vybíráme špičkové hudebníky, tak si je nenechte ujít. Aktuální info vždy na webu i facebooku.

kosmetika-hotel-nebespan2

Kosmetika & masáže

Ve spolupráci s velmi milou a příjemnou paní v těsném sousedství vám můžeme nabídnout i tyto služby. Kosmetika, manikúra, pedikúra nebo masáže. Doporučujeme rezervaci předem s ohledem na omezenou kapacitu salonu. Jsme vám plně k dispozici.