restaurace Nebespan 6 vinny listek

Zážitky v Nebespánu

Na této stránce zážitků a pobytů s programem najdete:

  1. pobyty s programem a dalšími službami, které pro vás připravujeme
  2. zážitky a aktivity, které si můžete vychutnat, objednat či provozovat přímo v Nebespánu

Nezahrnovali jsme restauraci, kavárnu, cukrárnu ani obchod, protože mají své samostatné kapitoly. Tipy na výlety a další zajímavá místa najdete v sekci Šumava – výlety a další tipy.

Podívejte se, co jsme pro vás nachystali, a pokud budete mít jakékoliv dotazy či budete si přát některou ze služeb rezervovat, jsme tu pro vás!

zima sumava bezecke stopy

Zimní víkendy 2023

Termíny:
2.-5.2.2023
10.-12.2.2023
17.-19.2.2023
Užijte si zimní víkendy na Šumavě nebo jarní prázdniny s dětmi se skvělým servisem a gastronomií.

Více

PObyty v NEbespánu

Valentýnský gurmánský pobyt pro dva

Termíny: 1 noc o víkendech 10.-12.2 nebo 17.-19.2.23

Překvapte svoji polovičku gurmánským pobytem v Nebespánu a užijte si společně svátek sv. Valentýna na Šumavě. Pošleme vám voucher...

Více

jogovy vikend 1

Víkend s jemnou jógou

Termín: 21.-23.4.2023

Dopřejte si relaxační víkend na Šumavě, kdy budete mít čas a prostor jen sama pro sebe a současně načerpáte energii a inspiraci pro svoji jógovou praxi či běžný život.

Více

Co si v Nebespánu můžete užít:

Zážitky a pobyty na Šumavě

Zahrada 1400m2

Zahrada o velikosti 1400m2 je překvapením Nebespánu – lehátka, pohovka, terasa s posezením, bylinková zahrádka – zkrátka spousta prostoru pro relaxaci a hry. Jen pro ubytované hosty.

Infrasauna, wellness hotel Nebespán

Infrasauna

Nová infrasauna je ve 2. patře a je pro naše hosty zdarma. Oceníte ji nejen v zimním období, ale i po návratu z náročné túry či cyklovýletu. Je osazena nejkvalitnějšími infrazářiči Philips Vitae.

tělocvična v Nebespánu

Tělocvična

Naše tělocvična se zrcadly je ideální pro cvičení skupin do 14 osob. Můžete ji ale využívat i pro vlastní cvičení nebo ranní protažení. Cvičební podložky jsou k dispozici. Slouží též jako herna pro děti.

Piknik na Šumavě

Piknik v přírodě

Připravíme vám piknikový koš se samými dobrotami od nás z Nebespánu. Slané i sladké lahůdky, skvělé víno a pramenitá kašperskohorská voda. Vybavíme vás velkou piknikovou dekou a doporučíme ta nejlepší místa s úžasným výhledem.

Pobyty s jógou na Šumavě

Pobyty s jógou

Několikrát do roka pořádáme jógové pobyty pro skupiny max. 10 účastníků. Odpočinete si a načerpáte novou energii. Pobyty jsou vhodné i pro začátečníky. My zajistíme výborné jídlo i pití. Sledujte náš web a facebook pro aktuální termíny.

Recaredo Nebespan

Degustace vína

V Nebespánu máme jeden z nejlepších vinných lístků v široko daleko. Velmi rádi vám doporučíme ta nejlepší vína nejen k jídlu, ale i jen tak, když si chcete dát skleničku. Vína si můžete u nás i koupit za příznivé ceny. Několikrát do roka pořádáme degustace zajímavých vín se špičkovými sommeliery.

Hudba v Nebespánu

Hudba v Nebespánu

Milujeme kvalitní hudbu a pořádáme koncerty zajímavých hudebníků. Nebespán má krásnou akustiku, a je jako stvořený pro menší koncerty  – jazz, blues, rock, šansony. Vybíráme špičkové hudebníky, tak si je nenechte ujít. Aktuální info vždy na webu i facebooku.

kosmetika-hotel-nebespan2

Kosmetika & masáže

Ve spolupráci s velmi milou a příjemnou paní v těsném sousedství vám můžeme nabídnout i tyto služby. Kosmetika, manikúra, pedikúra nebo masáže. Doporučujeme rezervaci předem s ohledem na omezenou kapacitu salonu. Jsme vám plně k dispozici.