restaurace Nebespan 6 vinny listek

Zážitky v Nebespánu

Na této stránce zážitků a pobytů s programem najdete:

  1. pobyty s programem a dalšími službami, které pro vás připravujeme
  2. zážitky a aktivity, které si můžete vychutnat, objednat či provozovat přímo v Nebespánu

Nezahrnovali jsme restauraci, kavárnu, cukrárnu ani obchod, protože mají své samostatné kapitoly. Tipy na výlety a další zajímavá místa najdete v sekci Šumava – výlety a další tipy.

Podívejte se, co jsme pro vás nachystali, a pokud budete mít jakékoliv dotazy či budete si přát některou ze služeb rezervovat, jsme tu pro vás!

Letní pobyt s jógou na Šumavě

Letní pobyt s jógou a živly

Termín: 13.-16.6.2024 BONUS: 1 noc navíc zdarma!

Dopřejte si 4denní relaxační jógový pobyt na Šumavě s krásným programem a skvělou gastronomií od francouzského šéfkuchaře. Propojte se s přírodou a získejte inspiraci pro každodenní život.

Více

foie gras degustační menu

Gurmánský pobyt pro dva na Šumavě

Jedinečný pobyt pro milovníky skvělé gastronomie. Od 5.390 Kč pro dva.

Užijte si úžasný gurmánský pobyt pro dva v Nebespánu boutique hotelu na Šumavě.

Více

letní dovolená 2021 na šumavě

Letní dovolená 2024 na Šumavě

Užijte si letní dovolenou 2024 na Šumavě, v komfortu, s perfektními hotelovými službami a špičkovou gastronomií. Rezervujte včas, než se vyprodá....

Více

Co si v Nebespánu můžete užít:

Zážitky a pobyty na Šumavě

Zahrada 1400m2

Zahrada o velikosti 1400m2 je překvapením Nebespánu – lehátka, pohovka, terasa s posezením, bylinková zahrádka – zkrátka spousta prostoru pro relaxaci a hry. Jen pro ubytované hosty.

Infrasauna, wellness hotel Nebespán

Infrasauna

Nová infrasauna je ve 2. patře a je pro naše hosty zdarma. Oceníte ji nejen v zimním období, ale i po návratu z náročné túry či cyklovýletu. Je osazena nejkvalitnějšími infrazářiči Philips Vitae.

tělocvična v Nebespánu

Tělocvična

Naše tělocvična se zrcadly je ideální pro cvičení skupin do 14 osob. Můžete ji ale využívat i pro vlastní cvičení nebo ranní protažení. Cvičební podložky jsou k dispozici. Slouží též jako herna pro děti.

Piknik na Šumavě

Piknik v přírodě

Připravíme vám piknikový koš se samými dobrotami od nás z Nebespánu. Slané i sladké lahůdky, skvělé víno a pramenitá kašperskohorská voda. Vybavíme vás velkou piknikovou dekou a doporučíme ta nejlepší místa s úžasným výhledem.

Pobyty s jógou na Šumavě

Pobyty s jógou

Několikrát do roka pořádáme jógové pobyty pro skupiny max. 10 účastníků. Odpočinete si a načerpáte novou energii. Pobyty jsou vhodné i pro začátečníky. My zajistíme výborné jídlo i pití. Sledujte náš web a facebook pro aktuální termíny.

Recaredo Nebespan

Degustace vína

V Nebespánu máme jeden z nejlepších vinných lístků v široko daleko. Velmi rádi vám doporučíme ta nejlepší vína nejen k jídlu, ale i jen tak, když si chcete dát skleničku. Vína si můžete u nás i koupit za příznivé ceny. Několikrát do roka pořádáme degustace zajímavých vín se špičkovými sommeliery.

Hudba v Nebespánu

Hudba v Nebespánu

Milujeme kvalitní hudbu a pořádáme koncerty zajímavých hudebníků. Nebespán má krásnou akustiku, a je jako stvořený pro menší koncerty  – jazz, blues, rock, šansony. Vybíráme špičkové hudebníky, tak si je nenechte ujít. Aktuální info vždy na webu i facebooku.

kosmetika-hotel-nebespan2

Kosmetika & masáže

Ve spolupráci s velmi milou a příjemnou paní v těsném sousedství vám můžeme nabídnout i tyto služby. Kosmetika, manikúra, pedikúra nebo masáže. Doporučujeme rezervaci předem s ohledem na omezenou kapacitu salonu. Jsme vám plně k dispozici.