restaurace Nebespan 8

Kavárna Nebespán

V Nebespánu máme vedle kvalitní restaurace také krásnou kavárnu a cukrárnu.

Kavárna je životní styl.  Je to místo, kde se lidé setkávají, povídají si, relaxují, nebo i pracují. Věříme, že Nebespán je právě takovým místem, a jsme tomu moc rádi.  V kavárně vám nabídneme výbornou výběrovou kávu , naše vlastní zákusky a mnoho dalšího, mimo jiné i výborné jídlo.

Abyste se u nás mohli cítit jako doma, vytvořili jsme pro vás v kavárně pohodlí obývacího pokoje. Pohodlně se usaďte do ušáků či do křesílek u krbu, objednejte si sklenku vína nebo špičkovou kávu, a užijte si váš drahocenný volný čas.

Jsme rodinný podnik, ctíme poctivost, vlídnost a profesionalitu.

Vinný lístek

Nabídka skvělých vín

Nápojový lístek

Výběrová káva a mnohem více

Objednejte si dort

Fotogalerie zákusků

kavarna Nebespan Kasperske Hory

Výběrová káva

Začínali jsme jako kavárna, a (nejen) proto udržujeme vysokou kvalitu kávové kultury. Používáme výhradně  výběrovou kávu odrůdy arabica, kterou pro nás praží v pražírně Coffee Source a u Michala Křížky. Pravidelně školení baristé pracují na skvělém stroji La Marzocco, vyrobeném v italské Florencii. Kromě všech kávových specialit na bázi espressa si u náv vždy můžete vychutnat také čerstvou filtrovanou kávu nebo si odnést kávu se sebou.

Pokud se u nás ubytujete, součástí naší bohaté snídaně je právě výběrová káva, a dokonce v neomezeném množství! No řekněte, kde jinde dostanete k snídani špičkovou kávu připravenou školenými baristy?

Nebespan restaurace 6

Naše zákusky a dorty

V Nebespánu pečeme všechny zákusky vlastní rukou, z prvotřídních a čerstvých surovin.
I když nás (a především naši cukrářku Veroniku) to stojí hodně úsilí, věříme, že to oceníte. Nabídka zákusků je variabilní, podle ročního období, fantazie, poptávky. Snažíme se, aby si v naší vitrině našel každý ten svůj oblíbený zákusek. Přijďte si vychutnat ten váš se šálkem výborné kávy, horké čokolády nebo bylinkového čaje z 11 bylin podle naší vlastní receptury.

Pokud byste si chtěli nějaké zákusky nebo dorty objednat, můžete využít i objednávkový formulář ve fotogalerii zákusků.  Neděláme potahované dorty, ale jinak se vždy snažíme našim zákazníkům vyjít vstříct. Podívejte se na fotogalerii, je přesvědčivější mnohem víc než těchto pár slov…

Fotogalerie zákusků

krb v restauraci Nebespan

Nápojový lístek

V nápojovém lístku naší kavárny najdete vedle kávy i spoustu dalších kvalitních nápojů, teplých či studených, s alkoholem nebo bez. Nápojový lístek přizpůsobujeme podle ročního období.

V zimě připravujeme skvělé horké čokolády (sami si mícháme ze 72% čokolády, smetany a mléka), svařené 100% mošty, horký pečený čaj, grog podle našeho vlastního receptu, svařené růžové víno a další nápoje, které vás po toulkách zimní Šumavou zahřejí.

V létě si můžete vychutnat osvěžující nápoje se spoustou ledu, ať už to jsou osvěžující limonády z našich vlastních sirupů, ledové čaje nebo karafa perlivé kašperskohorské vody s našimi bylinkami. Nejsme příznivci průmyslově vyráběných nápojů, téměř vše připravujeme „ručně“ přímo u nás z kvalitních surovin.

V nabídce máme i několik míchaných drinků, kvalitní rumy nebo pálenky od pana Žufánka.  Vinný lístek je samostatná kapitola. Pohodlně se usaďte a zbytek nechte na nás.

Nápojový lístek

Kavárna a cukrárna Nebespán