Nebespán hotel Kašperské Hory apartmán 12

Apartmá v hotelu Nebespán

Pohodovou dovolenou či víkend v Kašperských Horách můžete strávit v našich prostorných apartmánech  s vysokými stropy, krásnými dřevěnými podlahami a výhledem na historické náměstí s kostelem sv. Markéty nebo do klidné zahrady. Jsou v prvním patře hotelu Nebespán.

Vybírat můžete mezi třemi apartmány v Kašperských Horách:

Nebespán hotel Kašperské Hory apartmán 15

Apartmá Nebespán

Apartmá Nebespán v 1. patře hotelu má jako jediné z našich apartmá dvě oddělené ložnice. Z prostorného obývacího pokoje o velikosti 50m2 budete mít výhled do historického náměstí na kostel sv. Markéty. V apartmá jsou nová protihluková okna. Jedna ložnice v apartmánu je do náměstí, druhá do klidné zahrady. Apartmá je nadstandardně vybavené, velikost apartmá je cca 90m2. Je ideální například pro dva páry nebo větší rodinu.

Podívejte se na vybavení apartmá, půdorys a fotogalerii.

Rezervace apartmá Nebespán

apartmány Kašperské Hory, hotel Nebespán

Apartmá Rajsko

Apartmá Rajsko s protihlukovými okny v 1. patře hotelu má okna do historického náměstí, s výhledem na kostel sv. Markéty.
Vedle sympatického obývacího prostoru je velkorysá koupelna s vanou, dvojumyvadlem zn. Rocca a toaletou. V ložnici je velmi pohodlná manželská postel 180×200 a zajímavě řešené vestavěné dřevěné patro s dalším dvojlůžkem 160×200. Velikost apartmá je cca 60m2. Je vhodné pro rodinu 2 dospělí a 2 děti, nebo i pro 4 dospělé osoby, kterým nevadí spát v jedné místnosti.

Podívejte se na vybavení apartmá, půdorys a fotogalerii.

Rezervace apartmá Rajsko

apartmány Kašperské Hory, hotel Nebespán

Apartmá Kavrlík

Apartmá Kavrlík je situované do klidné zahrady, a proto je vhodné například pro pobyt s miminkem nebo nejmenšími dětmi.

Najdete v něm původní dřevěné podlahy, a ve velmi prostorné koupelně velký sprchový kout se dvěma sprchami. Apartmá o velikosti cca 70m2 je rozdělené na ložnici s pohodlnou manželskou postelí 180×200 a patrovou postelí 90×200, obývací pokoj s kuchyńským koutem, předsíň a velkou koupelnu s denním světlem. Do apartmá se velmi pohodlně vejdou 2 dospělí a 2 děti, součástí je dřevěná dětská postýlka.

Podívejte se na vybavení apartmá, půdorys a fotogalerii.

Rezervace apartmá Kavrlík