ubytování Nebespán Kašperské Hory 3

Ubytování

Ubytování s osobní péčí o každého hosta

Rodinný boutique hotel Nebespán najdete přímo na krásném historickém náměstí v horském městečku Kašperské Hory, na strategickém místě uprostřed Šumavy. Nabízíme luxusní ubytování s hotelovými službami. Při rekonstrukci (původně církevní dívčí školy) jsme se snažili zachovat genius loci této krásné budovy z roku 1907. Zároveň jsme ale měli stále na mysli pohodlí našich hostů. Abyste se u nás cítili jako doma, ale zároveň jako vážení a milí hosté.

Můžete si vybrat mezi dvěma typy ubytování

  • komfortní apartmá v 1. patře (60-90m2)
  • luxusní pokoje s koupelnou ve 2. patře

Našim hostům poskytujeme další kvalitní hotelové služby.
Upozornění: V hotelu nemáme výtah. Rádi vám pomůžeme s vynesením zavazadel. Děkujeme za pochopení.

Skvělá snídaně formou bufetu

s výběrovou kávou od baristů

8 luxusních

pokojů s koupelnou

3 apartmá

60 - 90m2

ubytovani Nebespan Kasperske Hory 13

Luxusní pokoje

Celkem 8 nových pokojů s vlastní koupelnou najdete ve druhém patře Nebespánu.
Krásné ubytování v prostorách  s vysokým stropem, ve kterém se vám bude dobře dýchat. Najdete pohodlnou postel s velmi příjemnými lůžkovinami z bavlněného saténu, měkké ručníky, do kterých se budete moct zabalit, nebo praktické věci jako pantofle či perlivou kašperskohorskou vodu zdarma a láhev výborného bílého v minibaru.
Příjemné koupelny, většina z nich s denním světlem, jsou vybavené prostorným proskleným sprchovým koutem a biokosmetikou. Obklady jsou ze Španělska.
Naše pokoje jsou TV free, a proto budete mít spoustu času na důležitější věci… Ale nebojte, máme kvalitní wifi.

Podívejte se na naše pokoje

Nebespán hotel Kašperské Hory apartmán 13

Komfortní apartmá

Pro vaši pohodovou dovolenou či víkend s rodinou se můžete ubytovat v jednom z našich tří apartmá s výhledem na historické náměstí s kostelem sv. Markéty nebo do klidné zahrady. Jsou v prvním patře Nebespánu.

Apartmány jsou řešeny jako velmi velkorysé prostory, od 60 do 90m2, s jednou nebo dvěma oddělenými ložnicemi, obývacím pokojem s kuchyní či kuchyňským koutem, velkým jídelním stolem, pohovkou a samozřejmě s koupelnou. V apartmánech jsou dřevěné podlahy, velká okna a vysoké stropy, prvky na Šumavě většinou nevídané.
Ubytování v apartmánech je ideální nejen pro rodinné pobyty, ale např. i pro přátele, kteří chtějí mít oddělený prostor na spaní.

 

Podívejte se na naše apartmány

Ceník ubytování

Naplánujte si pobyt!

Naše menu

Na co se můžete těšit

Vinný lístek

nejlepší na Šumavě

snidane hotel Nebespan

Snídaně s výběrovou kávou

Ať se ubytujete v pokojích či v apartmá, každé ráno se můžete těšit na výbornou snídani a odstartovat tak bezchybně svůj den. Připravujeme pesstrý studený i teplý bufet.
Můžete ochutnat naše vlastní produkty – marmelády, paštiky, pomazánky či klobásky. Každé ráno pečeme croissanty, a přidáme vždy něco dalšího z naší cukrárny – bábovku, závin apod. Samozřejmě nechybí výborné uzeniny, sýry, vajíčka, spousta sezonního ovoce a zeleniny nebo 100% mošty od pana Větrovce od Bavorova.
Zážitek ze snídaně v Nebespánu dotváří výběrová káva ze špičkové pražírny CoffeeSource. Připravujeme ji filtrovanou na Moccamasteru nebo vám uděláme espresso, cappuccino či flat white. Káva je v rámci snídaně all inclusive – kolik jí vypijete, je jen na vás…

Infrasauna, wellness hotel Nebespán

Infrasauna

Pořídili jsme špičkovou infrasaunu pro 2 osoby. Krásně voní dřevem a je ve 2. patře hotelu. A to nejlepší je, že infrasauna je součástí ubytování a je našich hostům k dispozici po celý den i večer zdarma.
Jen si to představte. Přijdete unavení z výletu vymrzlí nebo se prostě necítíte úplně ve své kůži…. Obléknete pohodlný lehký oděv nebo jen osušku jako do sauny, na displeji navolíte teplotu a prosklenými dveřmi vstoupíte do infrasauny. Posadíte se na pohodlnou dřevěnou lavici a tělo vystavíte léčivým infrapaprskům zářiče Vitae. Nečekáte. Plný výkon mají už za 1 vteřinu. To je dříve, než usednete.
Po 20 minutách vás přestává bolet hlava.
Po 30 minutách máte uvolněné svaly na zádech, krku i nohou.
A po 40 minutách vystupujete z infrasauny jako znovuzrození.

Nabídka pobytů v Nebespánu

letní dovolená 2021 na šumavě

Letní dovolená 2024 na Šumavě

Užijte si letní dovolenou 2024 na Šumavě, v komfortu, s perfektními hotelovými službami a špičkovou gastronomií. Rezervujte včas, než se vyprodá....

Více

zima sumava bezecke stopy

Zimní víkendy 2023

Termíny:
2.-5.2.2023
10.-12.2.2023
17.-19.2.2023
Užijte si zimní víkendy na Šumavě nebo jarní prázdniny s dětmi se skvělým servisem a gastronomií.

Více

Víkend s jógou na Šumavě

Jarní víkend s jógou

Termín: 26.-28.4.2024

Dopřejte si jarní relaxační víkend s jógou na Šumavě, kdy budete mít čas a prostor jen sama pro sebe. Víkend je zaměřený na jemnou ucelenou práci s pánevním dnem, která působí jako prevence i...

Více