Vánoční dárkový voucher

aneb tip na dárek, který určitě potěší

voucher_nebespan03_800px_rgbMožná si lámete hlavu, jakým dárkem potěšit své přátele či příbuzné u příležitosti vánoc,  narozenin, svátků nebo jiných slavných dnů.  Překvapte je dárkovým voucherem do Nebespánu. Voucher můžete darovat jak na pobyt, tak jen na gurmánský zážitek do restaurace. Minimální hodnota voucheru pro zaslání poštou je 1.000 Kč, voucher v nižší hodnotě si můžete vyzvednout osobně v Nebespánu. Dárkový voucher Vám zabalíme do krásné obálky, stačí jen předat.

Ke každému voucheru nad 2.000 Kč přidáme zdarma balíček s výběrem našich výborných domácích produktů v hodnotě 500 Kč. Obdarovaný ho dostane u nás oproti voucheru.

kavárna Nebespán boxStylový interiér v duchu prvorepublikových kaváren s klasickými thonetkami  i pohodlnými křesílky,  příjemná atmosféra, ale především zážitek z chuťově vyladěné kuchyně našeho francouzského kuchaře Eugena, výborné kávy a výtečných zákusků nikdo neodmítne. Vše vyrábíme u nás, vlastní rukou a z prvotřídních surovin.

Pokud se rozhodnete darovat pobyt, můžete si vybrat konkrétní termín, nebo sezonu (sezony jsou cenově odlišeny). Obdarovaný si pak může vybrat termín dle vlastní představy v rámci dané sezony.

Pro hosty a především děti je k dispozici tělocvična, a od jara do podzimu i krásná zahrada s velkou terasou a lehátky. Návštěvu restaurace může obdarovaný spojit s prima víkendovým výletem do překrásného okolí Kašperských Hor.

Jak objednat?

Dárkový voucher můžete snadno objednat – pokud nemůžete přijít osobně, stačí zavolat na náš telefon 736 602 378 nebo napsat na e-mail: info@nebespan.cz. Můžete také využít objednávkový formulář dále na stránce. Min. hodnota voucheru pro zaslání poštou a platbou převodem je 1.000 Kč. Pokud chcete voucher na nižší částku (min. je 300 Kč), je nutné si ho vyzvednout přímo v restauraci a zaplatit v hotovosti na místě, děkujeme za pochopení.

Jak zaplatit?

Každý voucher má jedinečné číslo. Voucher by měl být zaplacený předtím, než ho obdarovný použije. Zaplatit můžete osobně v kavárně nebo převodem na náš účet – všechny potřebné informace Vám zašleme na váš e-mail po zaslání objednávky.

Objednávka dárkového voucheru

Jméno obdarovaného:

Uveďte částku nebo typ pobytu, který chcete darovat:

Pro dokončení objednávky prosíme o vyplnění údajů:

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Adresa, kam Vám zašleme voucher:
Jak si přejete platit?:
Poznámka (speciální požadavky a přání)

Děkujeme a jsme Vám plně k dispozici pro informace či speciální přání! Tým Nebespán.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here