Dárkový voucher

aneb tip na dárek, který určitě potěší!

voucher_nebespan03_800px_rgbMožná si lámete hlavu, jakým dárkem potěšit své přátele či příbuzné u příležitostni jejich narozenin, svátků nebo jiných slavných dnů.  Překvapte je dárkovým voucherem do naší kavárny.  Dárkový voucher Vám zabalíme do krásné obálky se stuhou, stačí jen předat.

kavárna Nebespán boxStylový interiér v duchu prvorepublikových kaváren s klasickými thonetkami  i pohodlnými křesílky,  příjemná atmosféra, ale především zážitek z výborné kávy a neopakovatelných zákusků od cukrářky Jitky nikdo neodmítne. Kdo nemá rád sladké, určitě si vybere z nabídky menu. Vše vyrábíme u nás, vlastní rukou a z prvotřídních surovin.

Pro hosty a především děti je k dispozici velká dětská herna, a od jara do podzimu i krásná zahrada se spoustou atrakcí, velkou terasou a lehátky. Návštěvu kavárny může obdarovaný spojit s prima víkendovým výletem, zábavou pro děti a relaxací pro dospělé.

Jak objednat?

Dárkový voucher můžete snadno objednat – pokud nemůžete přijít osobně, stačí zavolat na náš telefon 603 253 242, nebo napsat na e-mail: info@nebespan.cz. Můžete také využít objednávkový formulář dále na stránce. Min. hodnota voucheru je 350 Kč.

Jak zaplatit?

Každý voucher má jedinečné číslo. Voucher by měl být zaplacený předtím, než ho obdarovný použije. Zaplatit můžete osobně v kavárně nebo převodem na náš účet – všechny potřebné informace Vám zašleme na váš e-mail ihned po zaslání objednávky.

Objednávka dárkového voucheru

Jméno obdarovaného:

Uveďte částku, kterou chcete darovat:

Pro dokončení objednávky prosíme o vyplnění údajů:

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Adresa, kam Vám zašleme voucher:
Jak si přejete platit?:
Poznámka (speciální požadavky a přání)

Děkujeme a jsme Vám plně k dispozici pro informace či speciální přání! Tým Nebespán.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here