Pro děti (a jejich rodiče)

Do Nebespánu můžete bez obav přijít či přijet i s dětmi. Naše vybavení pro rodiny s dětmi je opravdu nadstandardní. Přesvědčte se sami – hezky přehledně jsme je sepsali:

  V naší tělocvičně můžete sami hrát stolní tenis, cvičit s dětmi, postavit jim překážkovou dráhu, tancovat, házet si, protahovat se…. je to zkrátka tělocvična.         

  Dětská herna naproti kavárně je od července 2016 zrušená. Hračky z herny jsme přemístili do tělocvičny, která je ubytovaným hostům k dispozici. Stavebnice lego, dětská kuchyňka, vláčkodráhy a další oblíbené hračky. Děkujeme za pochopení.

  K dispozici jsou: podložky na cvičení, overbally, powerbandy a dokonce i balanční podložky T-Bow.

  Opravdovým klenotem je naše zahrada. Z náměstí není vidět, zato potom Vás překvapí svojí velikostí. Na zahradě je příjemná terasa s posezením a ještě příjemnější lehátka na schrupnutí. Dominantou horní části zahrady je ohniště. Pro děti horolezecká stěna, houpačky, pískoviště, velká trampolína a další hračky. Zahradu obývají (dle možnosti odděleně od návštěvníků) také naše zvířátka – morčata a králíček.

  Pro nejmenší děti máme připravené 2 jídelní žídličky. Pro o trošku větší strávníky (cca od 2 let) potom skvělé a praktické podsedáky Babysmart. Jen se položí na židli a děti můžou hodovat jako dospělí. Podsedáky jsou měkké a dobře omyvatelné. K dispozici je také přebalovací pultík s podložkou. Do pokojů připravíme cestovní postýlku včetně povlečení.

  Pro malé i velké máme na letošní zimu super zábavucarvingové boby Zipfy. Zipfy baví všechny děti od 3 do 103 let. V čem jsou lepší, než ty klasické? Snadno se ovládají – řídí se jen náklonem do zatáčky, přičemž se jezdec přidržuje “kniplu”. Jsou lehké, barevné a snadno přenosné. Pro ubytované hosty půjčovna zdarma. Podívejte se, jak se na nich jezdí.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
  Paste your AdWords Remarketing code here