Relaxační víkend s jógou a čchi-kung

Dopřejte si víkend, kdy budete mít čas a prostor jen sami pro sebe a současně načerpáte inspiraci pro svoji jógovou praxi či běžný život.

Připravili jsme pro vás další jarní termín úžasného relaxačního pobytu s jógou v termínu 24.-26.4.2020. Šumava už bude svěží a probuzená do jara. 

V komorním kruhu (max. 10 lidí) budete mít příležitost relaxovat a čerpat energii. Uprostřed jedinečné šumavské přírody nadechnete vůni jara a v milém a profesionálním prostředí rodinného hotelu Nebespán si vychutnáte výbornou kávu či skvělé jídlo. V průběhu víkendu vás čekají 2 lekce jógy a 2 lekce čchi-kungu. 

Tradiční čínské cvičení čchi-kung si můžete vyzkoušet v rámci procházky šumavskými loukami. Pokud počasí dovolí, lze ochutnat barefoot walking neboli chůzi naboso a část procházky absolvovat v tichu. V případě příznivého počasí je možnost vychutnat si i jógové lekce pod širým nebem na zahradě hotelu.

Zkusíme zpomalit na všech úrovních, budeme pracovat se svým tělem, budeme objevovat svůj dech, ponoříme se do prostoru své mysli. Pokusíme se potkat sami se sebou. Kromě toho se můžete těšit na pohodlí 4* rodinného hotelu, vyladěné pokrmy francouzského kuchaře doplněné nabídkou kvalitních vín, infrasaunu, soukromou zahradu a lelkování nad šálkem výběrové kávy.

Víkend vede zkušená trenérka jógy, tai-chi a čchi-kungu Romana Konrádová. Zaměřuje se na tzv. “jemnou jógu” s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky. Její doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung (viz medailonek na konci stránky). Víkend je tedy otevřený i těm, kteří nejsou pravidelnými účastníky kurzů jógy, i když předchozí jógová praxe je vítána.

V průběhu víkendu vás Romana provede celkem 4 lekcemi.  Program bude opravdu bohatý:

pátek 17.30 – 19.30h
SEZNÁMENÍ S ČCHI-KUNGEM
Úvodní meditace, úvod do čchi-kungu, sestava “ Osm brokátů“.

sobota 11:30 – 13:00h
LEKCE JÓGY
Jemná lekce čakra jógy®. Čakra jóga se nejvíce opírá o tantrickou jógu a hathajógu, ale čerpá obsahy i z dalších disciplín. Míří k sebezkoumání a sebezkušenosti.

sobota 14.00 – 17.00h
PIKNIK NA LOUCE, LEKCE ČCHI-KUNGU + PROCHÁZKA
Odpoledne začneme úžasným piknikem na louce nad Kašperskými Horami s výhledem na celou Šumavu. Ochutnáte mimo jiné salát z divokých bylin. Následuje procházka šumavskými loukami, praxe čchi-kungu s výhledem do krajiny, chůze v tichu, možnost chůze naboso.

neděle 10.30 – 12.00h
LEKCE JÓGY
Jógová praxe zaměřená na živlové archetypy: země, voda, oheň, vzduch a prostor.
Charakteristika pěti živlů a jejich projekce v našem těle.

Nabídneme vám výborné jídlo (v ceně pobytu je polopenze), zákusky od naší cukrářky Veroniky, výběrovou kávu – prostě budeme pečovat nejen o vaše tělo a duši, ale také o vaše žaludky :-) K celkové pohodě přispěje určitě i krásné prostředí našeho hotelu (k dispozici velká zahrada) a nedotčená šumavská příroda v okolí….

Ceny pobytu je 4.200 Kč za osobu ve dvojlůžkovém luxusním pokoji včetně cvičení a 3.200 Kč za osobu bez cvičení. Příplatek při pobytu jen 1 osoby v pokoji ze 1.700 Kč za víkend.

Pokud byste chtěli přijet s dětmi či rodinou, rádi vám připravíme cenovou nabídku na míru pro pobyt v našich apartmá.

V uvedené ceně je zahrnuto:

  • ubytování v luxusním pokoji na 2 noci, biokosmetika
  • 2 x snídaně formou bohatého bufetu včetně našich vlastních produktů a neomezené kávy od našich baristů
  • 2 x 2chodová večeře (jednotné menu, zohledníme požadavky na vegetariánskou stravu) + čaj z čerstvé máty či espresso
  • sobotní piknik na louce, včetně nealko nápojů
  • 7 hodin jógy a čchi-kung dle výše uvedeného programu vč. pitného režimu (čaj, voda)
  • připojení na wifi
  • pozdní check-out ve 14:00 hod.

Veškeré dotazy a informace rádi zodpovíme na tel. 603 255 563 nebo na mailu: info@nebespan.cz. S případnými dotazy směřujícími k lekcím jógy můžete kontaktovat přímo lektorku jógy Romanu Konrádovou, tel. číslo 720 544 437.

Pro rezervaci nebo nezávaznou poptávku použijte rezervační formulář na konci stránky, nebo nám napište mail. Těšíme se na setkání na Šumavě!Lektorka jógy Romana Konrádová – více o mě

Zajímá mě a baví zdravý životní styl, tanec je moje srdcová záležitost, miluji dobré jídlo, kávu, kvalitní víno a společnost inspirativních lidí. Protože jsem po narození svých 3 dětí potřebovala změnu, přesunula jsem se z tanečního studia na jógovou podložku a stala se lektorkou jógy. Cvičím jemnou jógu s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky. Mou doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung. V minulém roce jsem dokončila roční výcvik čakra jógy pod vedením Barbory Hu a Andrey Knotkové.

Proč cvičím jógu?
• protože mi pomáhá potkávat se sama se sebou
• protože mi pomáhá zvládat běžný život s větším nadhledem
• protože mě učí správnému držení těla
• protože mě učí zastavit se a žít v přítomnosti
• protože, se chci líbit i po čtyřicítce

Rezervace / poptávka ubytování:

Datum příjezdu: Datum odjezdu: Počet dospělých:

Vyberte typ ubytování: Počet dětí:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka, vaše přání (sem prosíme uveďte požadavky na pobyt - lyžařská školka, vánoční pobyt apod. )

 

Comments are closed.

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here