Relaxační víkend s jógou 9.-11.10.20

Dopřejte si relaxační víkendový pobyt, ještě než přijdou podzimní plískanice. Postaráme se o váš program i pohodlí.

Připravili jsme pro vás další tentokrát podzimní termín úžasného relaxačního pobytu s jógou od 9.-11.10.2020. Šumava bude už krásně barevná. V komorním kruhu (max. 10 lidí) budete mít příležitost relaxovat a čerpat energii.

Uprostřed jedinečné šumavské přírody nadechnete vůni začínajícího podzimu. Budete mít čas a prostor jen sami pro sebe, a současně načerpáte inspiraci pro svoji jógovou praxi a běžný život. V případě příznivého počasí je možnost vychutnat si i jógové lekce pod širým nebem na zahradě hotelu. V průběhu víkendu vás čekají 3 lekce jemné jógy zaměřené na partie těla, které nás trápí nejčastěji a ranní půlhodinka s čchi-kungem (tradiční čínské cvičení pro zdraví)

V milém a profesionálním prostředí rodinného hotelu Nebespán se můžete těšit na pohodlí 4* rodinného hotelu, vyladěné pokrmy francouzského kuchaře doplněné nabídkou kvalitních vín, luxusní domácí zákusky, infrasaunu, soukromou zahradu a lelkování nad šálkem výběrové kávy. Nově vás čeká také inspirativní hodinka s naší cukrářkou Veronikou, která si pro vás připravila raw dezert. 

Víkend vede zkušená trenérka jógy, tai-chi a čchi-kungu Romana Konrádová. Zaměřuje se na tzv. “jemnou jógu” s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky. Její doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung (viz medailonek na konci stránky). Víkend je tedy otevřený i těm, kteří nejsou pravidelnými účastníky kurzů jógy, i když předchozí jógová praxe je vítána.

V průběhu víkendu vás Romana provede celkem 3 lekcemi: 

1. lekce pátek 18:00 – 19:30h
Večerní jóga pro spokojená záda a volný krk

Sobota 10:00 – 11:00h
Inspirace pro raw sladkosti s cukrářkou Veronikou – vyzkoušíte si některý z oblíbených receptů

2. lekce sobota 17:00 – 18:30h
Podvečení jóga pro posílení středu těla

3. lekce neděle 8:00 – 9:15h
Ranní jóga pro svobodná ramena a hrudník

Nabídneme vám výborné jídlo (v ceně pobytu je polopenze), zákusky od naší cukrářky Veroniky, výběrovou kávu – prostě budeme pečovat nejen o vaše tělo a duši, ale také o vaše žaludky :-) K celkové pohodě přispěje určitě i krásné prostředí našeho hotelu (k dispozici velká zahrada) a nedotčená šumavská příroda v okolí….

Ceny pobytu je 4.200 Kč za osobu ve dvojlůžkovém luxusním pokoji včetně  polopenze, cvičení a pečení a 3.000 Kč za osobu s polopenzí ale bez programu. Příplatek při pobytu jen 1 osoby v pokoji ze 1.800 Kč za víkend.

Pokud byste chtěli přijet s dětmi či rodinou, rádi vám připravíme cenovou nabídku na míru pro pobyt v našich apartmá.

V uvedené ceně je zahrnuto:

  • ubytování v luxusním pokoji na 2 noci, biokosmetika
  • 2 x snídaně formou bohatého bufetu včetně našich vlastních produktů a neomezené kávy od našich baristů
  • 2 x 2chodová večeře (jednotné menu, zohledníme požadavky na vegetariánskou stravu) + čaj z čerstvé máty
  • 4,5 hodiny jógy a čchi-kung dle výše uvedeného programu vč. pitného režimu (čaj, voda) + inspirace pro raw pečení
  • připojení na wifi

Pro rezervaci nebo nezávaznou poptávku použijte rezervační formulář na konci stránky, nebo nám napište mail. Těšíme se na setkání na Šumavě!Lektorka jógy Romana Konrádová – více o mě

Zajímá mě a baví zdravý životní styl, tanec je moje srdcová záležitost, miluji dobré jídlo, kávu, kvalitní víno a společnost inspirativních lidí. Protože jsem po narození svých 3 dětí potřebovala změnu, přesunula jsem se z tanečního studia na jógovou podložku a stala se lektorkou jógy. Cvičím jemnou jógu s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky. Mou doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung. V minulém roce jsem dokončila roční výcvik čakra jógy pod vedením Barbory Hu a Andrey Knotkové.

Proč cvičím jógu?
• protože mi pomáhá potkávat se sama se sebou
• protože mi pomáhá zvládat běžný život s větším nadhledem
• protože mě učí správnému držení těla
• protože mě učí zastavit se a žít v přítomnosti
• protože, se chci líbit i po čtyřicítce

Rezervace / poptávka ubytování:

Datum příjezdu: Datum odjezdu: Počet dospělých:

Vyberte typ ubytování: Počet dětí:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka, vaše přání (sem prosíme uveďte požadavky na pobyt - lyžařská školka, vánoční pobyt apod. )

 

Comments are closed.

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here