Relaxační víkend s jógou

Představujete si víkend, při kterém byste se protáhla, zacvičila si, srovnala bolavá záda, načerpala energii v krásné šumavské přírodě, dozvěděla se nové věci, ale hlavně si skvěle odpočinula? Přijeďte na relaxační víkend s jógou, který pořádáme v termínu 21.-23.9.2018.

Víkend s názvem “Nalaďte se na sebe” vede zkušená trenérka jógy a tai-chi Romana Konrádová. Zaměřuje se na tzv. “jemnou jógu” s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky. Její doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung (viz medailonek na konci stránky). Víkend je tedy otevřený i těm, kteří nejsou pravidelnými účastníky kurzů jógy.

V průběhu víkendu vás provede vás celkem 4 lekcemi jógy.  Program bude opravdu bohatý:

1. lekce pátek  20 – 21.30h
Uvolňující relaxační masáž vycházející z technik shiatsu.
Ve dvojicích si vyzkoušíme dávat i přijímat.

2. lekce sobota 10 – 12h
Vybrané jógové pozice podrobněji. Asistence v pozicích.
Jak dýchat v pozicích: plný jógový dech a dech udždžají.

3. lekce sobota 17 – 19h
Techniky pro uvolnění a relaxaci.
Dechová cvičení proti stresu.
Harmonizace pomocí zvuku a aromaterapie.

4. lekce neděle 10 – 12h  
Jógová praxe zaměřená na hlavní energetická centra v těle, tzv. čakry.

Nabídneme vám výborné jídlo (v ceně pobytu je polopenze), zákusky od naší cukrářky Jany, výběrovou kávu – prostě budeme pečovat nejen o vaše tělo a duši, ale také o vaše žaludky :-) K celkové pohodě přispěje určitě i krásné prostředí našeho hotelu (k dispozici velká zahrada) a především nespoutaná šumavská příroda v okolí….

Ceny pobytu je 3.400 Kč za osobu ve dvojlůžkovém luxusním pokoji včetně cvičení a 2.400 Kč za osobu bez cvičení.

Pokud byste chtěli přijet s dětmi či rodinou, rádi vám připravíme cenovou nabídku na míru pro pobyt v našich apartmá.

V uvedené ceně je zahrnuto:

  • ubytování v luxusním pokoji na 2 noci
  • 2 x snídaně v kavárně formou bufetu
  • 2 x 2chodová večeře
  • cvičení dle výše uvedeného programu
  • připojení na wifi

Veškeré dotazy a informace rádi zodpovíme na tel. 603 255 563 nebo na mailu: info@nebespan.cz. Pro rezervaci nebo nezávaznou poptávku použijte rezervační formulář na konci stránky, nebo nám napište mail. Těšíme se na setkání na Šumavě!Romana Konrádová – více o mě

Zajímá mě a baví zdravý životní styl, tanec je moje srdcová záležitost, miluji dobré jídlo, kávu a kvalitní víno. Protože jsem po narození svých 3 dětí potřebovala změnu, přesunula jsem se z tanečního studia na jógovou podložku a stala se instruktorkou jógy. Cvičím jemnou jógu s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky.  Mou doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung.


Rezervace / poptávka ubytování:

Datum příjezdu: Datum odjezdu: Počet dospělých:

Vyberte typ ubytování: Počet dětí:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka, vaše přání (sem prosíme uveďte požadavky na pobyt - lyžařská školka, vánoční pobyt apod. )

 

Comments are closed.

Přijeďte si s celou rodinou užít pohodovou zimní dovolenou. Lyžařská školka "all inclusive" pro děti od 4 let a zábavný odpolední program bez rodičů! Gastronomické zážitky a relaxace pro dospělé...

Na Šumavě je sníh a můžete vyrazit do běžecké stopy, na sjezdovky nebo na sáňky. A také pro vás máme dobroty v Nebespánu. Tak vyražte na Šumavu!

Přemýšlíte kam letos na velikonoční svátky? Přijeďte relaxovat a debužírovat do Nebespánu. Hezký program ve městě a okolí a pečení sušenek pro děti. Rezervujte poslední místa!

Od 31.1. do 10.3. máme otevřeno každý den. Od pondělí do středy máme omezený provoz restaurace, kavárna a cukrárna bez omezení. Prosíme klikněte na nadpis Otevírací doba zima 2019 a přečtěte si více. Děkujeme a těšíme se na viděnou!

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here