Relaxační víkend s jógou

Dopřejte si víkend, kdy budete mít čas a prostor jen sama pro sebe a současně načerpáte inspiraci pro svoji jógovou praxi či běžný život.

Připravili jsme pro vás příjemný podzimní termín 11.-13.10.2019, kdy Šumava bývá ještě zalitá sluncem a přitom krásně barevná. 

V komorním jógovém kruhu budete relaxovat a čerpat energii uprostřed jedinečné šumavské přírody. V milém prostředí rodinného hotelu Nebespán si vychutnáte výbornou kávu či skvělé jídlo.
V průběhu víkendu vás čekají 4 lekce jógy o délce 1,5 hod.. Budete pracovat se svým tělem, budete objevovat svůj dech, nahlédnete pod pokličku jógové energetiky, ponoříte se do prostoru svého těla i mysli. Nebudou chybět závěrečné relaxace a prostor pro vzájemné sdílení.

Víkend vede zkušená trenérka jógy a tai-chi Romana Konrádová. Zaměřuje se na tzv. “jemnou jógu” s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky. Její doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung (viz medailonek na konci stránky). Víkend je tedy otevřený i těm, kteří nejsou pravidelnými účastníky kurzů jógy.

V průběhu víkendu vás Romana provede celkem 4 lekcemi jógy.  Program bude opravdu bohatý:

1. lekce pátek  18:30 – 20h
OBNOVENÍ KOŘENŮ
Napojit se na tělo znamená napojit se na zem. Jemná praxe, která povede k navázání  kontaktu s inteligencí vlastního těla.

2. lekce sobota 10 – 11:30h
SÍLA STŘEDU
Jógová praxe zaměřená na posílení středu těla a uvědomění si vztahu s vlastní sílou.

3. lekce sobota 17:30 – 19h
KRUHY, VLNY A SPIRÁLY
Jógová praxe, podobně jako život, neprobíhá po přímých linkách. Přirozeně plyneme ve vlnách, stoupáme a klesáme po spirálách, točíme se v kruhu….

4. lekce neděle 10 – 12h
KRAJINOU SRDCE
Jógová praxe zaměřená na krajinu srdce – oblast srdeční čakry.

Nabídneme vám výborné jídlo (v ceně pobytu je polopenze), zákusky od naší cukrářky Jany, výběrovou kávu – prostě budeme pečovat nejen o vaše tělo a duši, ale také o vaše žaludky :-) K celkové pohodě přispěje určitě i krásné prostředí našeho hotelu (k dispozici velká zahrada) a nedotčená šumavská příroda v okolí….

Ceny pobytu je 3.800 Kč za osobu ve dvojlůžkovém luxusním pokoji včetně cvičení a 2.800 Kč za osobu bez cvičení. Příplatek při pobytu jen 1 osoby v pokoji ze 1.500 Kč za víkend.

Pokud byste chtěli přijet s dětmi či rodinou, rádi vám připravíme cenovou nabídku na míru pro pobyt v našich apartmá.

V uvedené ceně je zahrnuto:

  • ubytování v luxusním pokoji na 2 noci, biokosmetika
  • 2 x snídaně formou bohatého bufetu včetně našich vlastních produktů a neomezené kávy od našich baristů
  • 2 x 2chodová večeře (jednotné menu, zohledníme požadavky na vegetariánskou stravu) + čaj z čerstvé máty či espresso
  • 6 hodin jógy dle výše uvedeného programu vč. pitného režimu (čaj, voda)
  • připojení na wifi
  • pozdní check-out ve 14:00 hod.

Veškeré dotazy a informace rádi zodpovíme na tel. 603 255 563 nebo na mailu: info@nebespan.cz. S případnými dotazy směřujícími k lekcím jógy můžete kontaktovat přímo lektorku jógy Romanu Konrádovou, tel. číslo 720 544 437.

Pro rezervaci nebo nezávaznou poptávku použijte rezervační formulář na konci stránky, nebo nám napište mail. Těšíme se na setkání na Šumavě!Lektorka jógy Romana Konrádová – více o mě

Zajímá mě a baví zdravý životní styl, tanec je moje srdcová záležitost, miluji dobré jídlo, kávu, kvalitní víno a společnost inspirativních lidí. Protože jsem po narození svých 3 dětí potřebovala změnu, přesunula jsem se z tanečního studia na jógovou podložku a stala se lektorkou jógy. Cvičím jemnou jógu s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky. Mou doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung. V současné době absolvuji roční výcvik čakra jógy pod vedením Barbory Hu a Andrey Knotkové.

Proč cvičím jógu?
• protože mi pomáhá potkávat se sama se sebou
• protože mi pomáhá zvládat běžný život s větším nadhledem
• protože mě učí správnému držení těla
• protože mě učí zastavit se a žít v přítomnosti
• protože, se chci líbit i po čtyřicítce

Rezervace / poptávka ubytování:

Datum příjezdu: Datum odjezdu: Počet dospělých:

Vyberte typ ubytování: Počet dětí:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka, vaše přání (sem prosíme uveďte požadavky na pobyt - lyžařská školka, vánoční pobyt apod. )

 

Comments are closed.

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here