Wellness & zahrada

Naším cílem je, aby si u nás hosté odpočinuli, nabrali novou energii a načerpali zážitky. Proto se snažíme vytvářet hezké prostředí s příjemnou atmosférou.

Wellness & spa

Ve spolupráci s vyzkoušenými partnery v bezprostředním okolí Vám rádi nabídneme kvalitní wellness procedury, masáže, kosmetiku ap.


  Chcete mít krásně upravené ruce a nohy a v běžném pracovním shonu na to nemáte čas? Při vašem pobytu v Nebespánu se můžete svěřit do rukou odborníka – paní Hrachové. Určitě budete spokojeni! Rádi Vám uděláme rezervaci v jejím salonu v těsném sousedství Nebespánu. Ceny od 180 Kč za proceduru.


  Velmi kompetentní kosmetickou péči si můžete dopřát v salonu paní Hrachové. Nabídne Vám různé procedury i vhodné kosmetické přípravky. Manuální lifting obličeje, aplikace pleťové masky pomocí ultrazvuku, intenzivní kolagenové ošetření a další příjemnosti. Příjemná relaxace a okamžitý výsledek….

  Dopřát si můžete také některou z kvalitních masáží – havajskou masáž lávovými kameny, ayurvédskou masáž, čokoládovou masáž, masáž plosky nohou či standardní masáž zad a šíje, která vám uleví od bolestí zad. Na závěr vás čeká nahřátý ručník a chvilka relaxace. Vše za velmi příjemné ceny -  hodinová masáž zad, šíje, rukou a hýždí za 480 Kč! (službu neposkytujeme my, takže ceny se mohou měnit, aktuální cenu vám sdělíme na recepci).

  Rádi Vám uděláme rezervaci na vybranou proceduru předem!

  .


  Šumavské lázně naleznete zhruba 80m od Nebespánu, v Parkhotelu Tosch. Lázně nabízí  termoterapie v podobě zábalů, originální šumavské bylinné páry a sauny. Vlastní v jeskyni vyvěrající pramen sv. Barbory je součástí vodoléčby a využívá se pro Kneipovu masáž a Priessnitzův chodník. Hydroterapie (perličková koupel, vířivá koupel) je v kombinaci s podávanými bylinkami základem klasického balneoprovozu.

  Hosté Nebespánu mohou využívat služby lázní za stejnou cenu jako hosté Parkhotelu Tosch. Rádi Vám uděláme rezervaci na některou z vybraných procedur.


  lazne speleoterapie

  Speleoterapie v přírodní jeskyni ze 16. století.

  Celorepublikovým unikátem šumavských lázní je speleoterapie, která se odehrává ve velké prostorné jeskyni ze 16. století. Konstantní teplota 13 °C a vlhkost 90 % je výhodná pro nejrůznější onemocnění, především pro osoby s respiračními chorobami. Jeskyně má však i silný energetický zdroj, který doslova každému dokáže harmonizovat organismus. Pobyt v tomto prostředí je zdrojem nevšedních zážitků a doporučeje se především osobám k rekonvalescenci po delších onemocněních, osobám trpícím vyčerpáním (syndrom vyhoření), vedoucím pracovníkům a manažerům k načerpání sil.


  Zahrada

  dovolena s detmi zahrada Nedílnou součástí Nebespánu je krásná zahrada o velikosti 1.400m2. Je ukrytá za domem, z náměstí ji neuvidíte, ale o to více budete překvapeni, jak jak veliká. Z horní části zahrady můžete spatřit hrad Kašperk.

  Na zahradě je terasa s posezením, různé lavičky, a také lehátka, která si můžete umístit v létě třeba pod strom a ve stínu si trochu zdřímnout. Zahradu udržujeme, aby se Vám v ní líbilo.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
  Paste your AdWords Remarketing code here