Wellness & zahrada

Naším cílem je, aby si u nás hosté odpočinuli, nabrali novou energii a načerpali zážitky. Proto se snažíme vytvářet hezké prostředí s příjemnou atmosférou.

Wellness & spa

Ve spolupráci s vyzkoušenými partnery v bezprostředním okolí Vám rádi nabídneme kvalitní wellness procedury, masáže, kosmetiku ap.


  Chcete mít krásně upravené ruce a nohy a v běžném pracovním shonu na to nemáte čas? Při vašem pobytu v Nebespánu se můžete svěřit do rukou odborníka – paní Hrachové. Určitě budete spokojeni! Rádi Vám uděláme rezervaci v jejím salonu v těsném sousedství Nebespánu. Ceny od 250 Kč za proceduru.


  Velmi kompetentní kosmetickou péči si můžete dopřát v salonu paní Hrachové. Nabídne Vám různé procedury i vhodné kosmetické přípravky. Manuální lifting obličeje, aplikace pleťové masky pomocí ultrazvuku, intenzivní kolagenové ošetření a další příjemnosti. Příjemná relaxace a okamžitý výsledek….

  Dopřát si můžete také některou z kvalitních masáží – havajskou masáž lávovými kameny, ayurvédskou masáž, čokoládovou masáž, masáž plosky nohou či standardní masáž zad a šíje, která vám uleví od bolestí zad. Na závěr vás čeká nahřátý ručník a chvilka relaxace. Vše za velmi příjemné ceny –  masáže od 500 Kč (službu neposkytujeme my, takže ceny se mohou měnit, aktuální cenu vám sdělíme na recepci).

  Rádi Vám uděláme rezervaci na vybranou proceduru předem!

  .


  Šumavské lázně naleznete zhruba 80m od Nebespánu, v Parkhotelu Tosch. Lázně nabízí  termoterapie v podobě zábalů, originální šumavské bylinné páry a sauny. Vlastní v jeskyni vyvěrající pramen sv. Barbory je součástí vodoléčby a využívá se pro Kneipovu masáž a Priessnitzův chodník. Hydroterapie (perličková koupel, vířivá koupel) je v kombinaci s podávanými bylinkami základem klasického balneoprovozu.

  Hosté Nebespánu mohou využívat služby lázní za stejnou cenu jako hosté Parkhotelu Tosch. Vzhledem k velké poptávce doporučujeme rezervaci mimo víkendy. O víkendu je možná rezervace přímo v konkrétní den pouze pokud nejsou procedury obsazeny hosty Parkhotelu. Telefon do Parkhotelu: 376 582 592, kompletní nabídku terapií najdete v ceníku: https://www.sumavskelazne.cz/lazne/cenik.asp


  lazne speleoterapie

  Speleoterapie v přírodní jeskyni ze 16. století.

  Celorepublikovým unikátem šumavských lázní je speleoterapie, která se odehrává ve velké prostorné jeskyni ze 16. století. Konstantní teplota 13 °C a vlhkost 90 % je výhodná pro nejrůznější onemocnění, především pro osoby s respiračními chorobami. Jeskyně má však i silný energetický zdroj, který doslova každému dokáže harmonizovat organismus. Pobyt v tomto prostředí je zdrojem nevšedních zážitků a doporučuje se především osobám k rekonvalescenci po delších onemocněních, osobám trpícím vyčerpáním (syndrom vyhoření), vedoucím pracovníkům a manažerům k načerpání sil.


  Zahrada

  dovolena s detmi zahrada Nedílnou součástí Nebespánu je krásná zahrada o velikosti 1.400m2. Je ukrytá za domem, z náměstí ji neuvidíte, ale o to více budete překvapeni, jak jak veliká. Z horní části zahrady můžete spatřit hrad Kašperk.

  Na zahradě je terasa s posezením, různé lavičky, a také lehátka, která si můžete umístit v létě třeba pod strom a ve stínu si trochu zdřímnout. Zahradu udržujeme, aby se Vám v ní líbilo.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
  Paste your AdWords Remarketing code here