Jazz, blues & food víkendy v Nebespánu

18 Jan

posted by

Categories: Pozvánky na akce, Ze života kavárny

Comments: 0

Máte rádi kvalitní hudbu a dobré jídlo? My také, a proto jsme tyto dvě více než příjemné věci spojili dohromady a připravili pro vás tři úžasné večery plné skvělé hudby a výborné gastronomie.

Srdečně vás zveme do Nebespánu na výjimečné hudební zážitky spojené s degustací specialit od našeho francouzského kuchaře (luxusní paštiky, foie gras a další dobroty…). Doporučujeme spojit s ubytováním a užít si perfektní víkend ve dvou!
Místo na koncert rezervujte včas, kapacita je omezená (cca 50 míst). Rezervační formuláře najdete dole pod textem.

Podívejte se na plakát akcí.

Vstupné na každý koncert včetně degustace je 200 Kč / osobu. Začátek koncertů od 20 hod.

Sobota 24.2.2018
FIVE RIVERS BLUES BAND 

Band bubenického esa a skladatele Ivana Audese Vám předvede pořádnou show – čeká Vás večer, při kterém zazní jak nejznámější bluesové skladby, tak autorské kompozice. Podívejte se na ukázku.

five river blues bandJan Šober – kytara
Miloš Novotny – basová kytara, zpěv
Luboš Muchna – zpěv, foukaci harmonika
Ivan Audes  – bicí

 

 

top

 

Sobota 12.5.2018
NAJPONK TRIO plus speciální hosté Valery Ponomarev a Osian Roberts

Jedinečná příležitost slyšet v plné formě jednoho z nejlepších světových jazzových trumpetistů a bývalého člena Art Blakey’s Jazz Messengers, za doprovodu jednoho z nejlepších jazzových pianistů!  Podívejte se na ukázku.

valery-ponomarevValery Ponomarev – trubka
Osian Roberts – tenor saxofon
Najponk – piano
Taras Voloschuk – basa
Marek Urbanek – bicí

 

 

top

Sobota 16.6.2018
MIRKA NOVAK & DREAM BAND

jazz groove latin fusion
mirka novak dream quartetSoulová zpěvačka, rodačka ze Sušice Mirka Novak, přináší na jeviště unikátní hlasový projev s výrazným rytmickým cítěním. Její silnou stránkou je vokální improvizace – scat. Pravidelně navštěvuje USA, kde spolupracuje s významnými muzikanty jazzové r’n'b soulové scény. Těšte se na neopakovatelný zážitek! Podívejte se na ukázku.

top

Rezervujte si krásný zážitek:

REZERVACE STOLU

REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Kontakt: Nebespán, tel. 736 602 378, mail: info@nebespan.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Vánoce se blíží! Využijte naši výhodnou nabídku "Gurmánský balíček" a obdarujte své blízké voucherem do Nebespánu. V krásné obálce zašleme na vaši adresu, v klidu a bez stresu.

Od 29.10. do 21.12.18 včetně je Nebespán ZAVŘENÝ (kromě 17.11. - koncert). OTEVÍRÁME o vánočních prázdninách. Aktuální info na tel. 736 602 378 a facebooku. Děkujeme a přejeme hezký adventní čas.

Přijeďte si s celou rodinou užít pohodovou zimní dovolenou. Lyžařská školka "all inclusive" pro děti od 4 let a zábavný odpolední program bez rodičů! Gastronomické zážitky a relaxace pro dospělé...

Prijdte k nám posnídat - s přáteli nebo ve dvou. Snídaně servírujeme v sobotu a v neděli od 9:00 do 11:00. Čerstvé croissanty, nadýchané omelety, míchaná vajíčka...

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here