Jazz & blues v Nebespánu

5 Sep

posted by

Categories: Pozvánky na akce, Ze života kavárny

Comments: 0

Máte rádi kvalitní hudbu? My také, a proto jsme na sobotu 5.10. od 20:00 hod. pozvali do Nebespánu skvělou kapelu Five rivers blues band.  

Nefalšované blues s lehkým nádechem rocku v podání výtečných bluesmanů s osobitými hudebními projevy, z nichž každý má svoji výraznou hudební kariéru, viz informace níže v textu.

Blues-funková kapela složená z tradičně výborných plzeňských hudebníků Vám předvede pořádnou show. Čeká Vás energií nabitý večer, při kterém zazní jak nejznámější bluesové skladby, tak autorské kompozice. Při koncertu zazní i tklivé tóny foukací harmoniky, které každý bluesový večer náležitě ozvláštní. Originální a nedílnou součástí hudebního večera budou také jednohubkové speciality naše francouzského šéfkuchaře.

Srdečně vás tedy zveme do Nebespánu na výjimečný hudební zážitek, který doporučujeme spojit s ubytováním a užít si perfektní víkend ve dvou!
Místo na koncert rezervujte včas, kapacita je omezená (cca 50 míst). Rezervační formuláře najdete dole pod textem.

Vstupné na koncert včetně drobného občerstvení je 300 Kč / osobu. Začátek koncertu od 20 hod.

Složení kapely: 

DRUMS / IVAN AUDES
GUITAR / JAN ŠOBR
BASS / MILOŠ NOVOTNÝ
VOCAL / LUBOŠ MUCHNA

Ivan Audes absolvoval státní konzervatoř – obor bicí nástroje, klavír. Od skončení studia působí v mnoha hudebních souborech a seskupeních.Spolupracoval s takovými jmény české jazzové scény jako jsou Emil Viklický, Jiří Stivín, Karel Velebný. Jako hudebník se podílel na českých uvedení slavných světových muzikálů jako je Evita, West side story apod.

Rodák z Chebu, dnes Plzeňan kytarista Jan Šobr je členem muzikálového orchestru Divadla J. K.Tyla v Plzni a zdejší soubor si nemůže vynachválit. Od roku 2007 hraje také ve skupině Sto zvířat, a také v orchestrku Pajky pajk Martina Kumžáka, s kterým odehrál několik řad pěvecké soutěže Superstar.

Baskytarista Miloš Novotný byl členem různých kapel, momentálně působí především ve známé plzeňské Extraband revival.

Luboš Muchna je vynikající multiinstrumentalista. Je vyhledávaných hudebníkem napříč různými žánry. Můžete ho vidět např i ve folkovém uskupení Straw Hat. Stojí též za projektem Petr Novák Forever (je autorem všech nových aranží známých písní), jehož cílem je připomenout osobnost zpěváka a skladatele Petra Nováka.

Poslechněte si, jak to Five Rivers šlape.

top

Rezervujte si jedinečný zážitek:

REZERVACE STOLU

REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Kontakt: Nebespán, tel. 736 602 378, mail: info@nebespan.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Od ledna 2020 jsme se rozhodli změnit provoz Nebespánu. Uvádíme také otevírací dobu. Budeme rádi, když si o tom přečtete. Těšíme se na další setkávání u dobrého jídla a pití!

Nebespán vypadá jinak. Dlouho jsme o tom mluvili, řešili, a teď jsme to konečně udělali. Kavárna s pohodlnými ušáky a restaurace s krásnými křesílky a osvětlením. PODÍVEJTE SE NA FOTKY.

Přijeďte si s celou rodinou užít pohodovou zimní dovolenou. Lyžařská školka "all inclusive" pro děti od 4 let a zábavný odpolední program bez rodičů! Gastronomické zážitky a relaxace pro dospělé...

O víkendu 14.-16.2.2020 překvapte svého partnera nebo partnerku romantickým víkend pro dva u nás v Nebespánu. Nebudete litovat, připravíme vám luxusní zážitek....

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here