Jazz & blues v Nebespánu

5 Sep

posted by

Categories: Pozvánky na akce, Ze života kavárny

Comments: 0

Máte rádi kvalitní hudbu? My také, a proto jsme na sobotu 5.10. od 20:00 hod. pozvali do Nebespánu skvělou kapelu Five rivers blues band.  

Nefalšované blues s lehkým nádechem rocku v podání výtečných bluesmanů s osobitými hudebními projevy, z nichž každý má svoji výraznou hudební kariéru, viz informace níže v textu.

Blues-funková kapela složená z tradičně výborných plzeňských hudebníků Vám předvede pořádnou show. Čeká Vás energií nabitý večer, při kterém zazní jak nejznámější bluesové skladby, tak autorské kompozice. Při koncertu zazní i tklivé tóny foukací harmoniky, které každý bluesový večer náležitě ozvláštní. Originální a nedílnou součástí hudebního večera budou také jednohubkové speciality naše francouzského šéfkuchaře.

Srdečně vás tedy zveme do Nebespánu na výjimečný hudební zážitek, který doporučujeme spojit s ubytováním a užít si perfektní víkend ve dvou!
Místo na koncert rezervujte včas, kapacita je omezená (cca 50 míst). Rezervační formuláře najdete dole pod textem.

Vstupné na koncert včetně drobného občerstvení je 300 Kč / osobu. Začátek koncertu od 20 hod.

Složení kapely: 

DRUMS / IVAN AUDES
GUITAR / JAN ŠOBR
BASS / MILOŠ NOVOTNÝ
VOCAL / LUBOŠ MUCHNA

Ivan Audes absolvoval státní konzervatoř – obor bicí nástroje, klavír. Od skončení studia působí v mnoha hudebních souborech a seskupeních.Spolupracoval s takovými jmény české jazzové scény jako jsou Emil Viklický, Jiří Stivín, Karel Velebný. Jako hudebník se podílel na českých uvedení slavných světových muzikálů jako je Evita, West side story apod.

Rodák z Chebu, dnes Plzeňan kytarista Jan Šobr je členem muzikálového orchestru Divadla J. K.Tyla v Plzni a zdejší soubor si nemůže vynachválit. Od roku 2007 hraje také ve skupině Sto zvířat, a také v orchestrku Pajky pajk Martina Kumžáka, s kterým odehrál několik řad pěvecké soutěže Superstar.

Baskytarista Miloš Novotný byl členem různých kapel, momentálně působí především ve známé plzeňské Extraband revival.

Luboš Muchna je vynikající multiinstrumentalista. Je vyhledávaných hudebníkem napříč různými žánry. Můžete ho vidět např i ve folkovém uskupení Straw Hat. Stojí též za projektem Petr Novák Forever (je autorem všech nových aranží známých písní), jehož cílem je připomenout osobnost zpěváka a skladatele Petra Nováka.

Poslechněte si, jak to Five Rivers šlape.

top

Rezervujte si jedinečný zážitek:

REZERVACE STOLU

REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Kontakt: Nebespán, tel. 736 602 378, mail: info@nebespan.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Od ledna 2020 jsme se rozhodli změnit provoz Nebespánu. Uvádíme také otevírací dobu. Budeme rádi, když si o tom přečtete. Těšíme se na další setkávání u dobrého jídla a pití!

Bohužel kvůli vládnímu nařízení je Nebespán min. do 11.4.2020 zavřený. Budeme vás neprodleně informovat, jakmile budeme moct otevřít. Držte se a pevně doufáme brzy na viděnou!

Jaro je na Šumavě krásné. Přijeďte si užít odpočinkový víkend s jemnou jógou a cvičením čchi-kung. Při cvičení a v přírodě získáte tolik potřebnou energii. Rezervujte včas, máme omezený počet míst!

Přemýšlíte kam letos na velikonoční svátky? Přijeďte relaxovat a debužírovat do Nebespánu. Hezký program ve městě a okolí a pečení sušenek pro děti. Rezervujte poslední místa!

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here