Večer s francouzskými šansony IV.

29 May

posted by

Categories: Gastronomie & recepty, Pozvánky na akce

Comments: 0

Jak chutná Francie” -  sobota 13.6.2015 od 19:30 hod.

Opět  Vás zveme na francouzský hudebně-gastronomický večer s výbornou a šarmantní zpěvačkou paní Evou Kriz a skvělým pianistou Milanem Dvořákem. Oba se svými úžasnými šansony v Nebespánu vystupovali již třikrát a pro velký úspěch se k nám opět vrací,  a to s pásmem nazvaným “Jak chutná Francie”.

jak chutna FrancieCelý hudební večer je inspirován různými regiony a chutěmi Francie. Tentokrát jsme se rozhodli spojit hudbu s jídlem. Paní Eva se bude přesouvat z regionu do regionu, představovat místní lahůdky a spojovat je s krásnými šansony. A některé z lahůdek budete moct ochutnat  během programu přímo u nás v Nebespánu!  Program ke stažení.

Co jsme pro vás přichystali? Například šneky s bylinkovým máslem, masovou pomazánku rillette, provensálskou tapenádu, bretaňskou pohankovou palačinku, fois gras a nebudou chybět ani pařížské makronky a cidre.

Vstupné:

350 Kč / osobu včetně 2chodového menu, ochutnávky specialit a sklenky francouzského rosé (rezervaci doporučujeme nejpozději na 18:00 hod.)

150 Kč / osobu včetně ochutnávky typických francouzských specialit (amuse bouche / malé jednohubkové porce)

O víkendu 12.-14.6. budeme v Nebespánu servírovat některá typická francouzská jídla. Nebudou chybět ani rafinované dezerty a dellikatesní předkrmy. Pokud si chcete užít i dobrou večeři a mít tak opravdu krásný večer, doporučujeme rezervaci nejpozději na 18:00 hod.

Pro rezervaci akce i gastronomického zážitku využijte rezervační formulář na konci stránky.

Více o paní Evě Kriz a panu Dvořákovi se můžete dočíst přímo na jejích webových stránkách Eva Kriz-Lifkova.

Rezervujte si u nás stůl:

Vyberte datum: Hodina: Počet osob:

Pro dokončení rezervace prosíme o vyplnění údajů:

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Poznámka (vaše přání, dotazy, dětská žídlička apod.)
Opište prosíme kód níže
captcha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Právě dokončujeme nové podkrovní pokoje s krásnou koupelnou, luxusním vybavením a nádhernými výhledy. K dispozici od 17.7., ale UŽ NYNÍ můžete REZERVOVAT!

REZERVUJTE si letní dovolenou na Šumavě v luxusních pokojích nebo apartmá. Při rezervaci týdenního pobytu do 15.6. výborná polopenze ZDARMA!

Po rekonstrukci otevíráme v pondělí 4.7. od 10 hod a těšíme se na Vás se spoustou dobrot! Podívejte se na naši otevírací dobu. Aktuální info tel. 603 253 242.

Pro naše hosty jsme připravili "manuál" pečlivě vybraných a osobně vyzkoušených tipů na dovolenou na Šumavě se spoustou zážitků pro malé i velké...

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here