freestocks-sM2nqDvg0AM-unsplash

Dárkový voucher do Nebespánu

Možná si lámete hlavu, jakým dárkem potěšit své přátele či příbuzné u příležitosti vánoc,  narozenin, svátků nebo jiných slavných dnů.  Překvapte je dárkovým voucherem do Nebespánu. Voucher můžete darovat jak na pobyt, tak jen na gurmánský zážitek do restaurace nebo i na nákup v našem Nebeskrámu. Vouchery máme v hodnotě 1.000 Kč, 3.000 Kč a 5.000 Kč. Dárkový voucher Vám zabalíme do krásné luxusní obálky, stačí jen předat.

Můžeme na něj napsat věnování, nebo si ho můžete doplnit sami.

VÁNOČNÍ AKCE 2021:  Ke každému voucheru od 3.000 Kč přidáme zdarma balíček s výběrem našich výborných domácích produktů v hodnotě 400 Kč. Obdarovaný ho dostane u nás v Nebespánu oproti voucheru.

Jak objednat?

Dárkový voucher můžete snadno objednat – pokud nemůžete přijít osobně, stačí zavolat na náš telefon 736 602 378 nebo napsat na e-mail: info@nebespan.cz. Můžete také využít objednávkový formulář dále na stránce.

Jak zaplatit?

Každý voucher má jedinečné číslo. Voucher by měl být zaplacený předtím, než ho obdarovný použije. Zaplatit můžete osobně v kavárně nebo převodem na náš účet – všechny potřebné informace Vám zašleme na váš e-mail po zaslání objednávky.

Objednávka voucheru    voucher_nebespan 2019 rgb 1600px