freestocks-sM2nqDvg0AM-unsplash

Dárkový voucher do Nebespánu

Možná si lámete hlavu, jakým dárkem potěšit své přátele či příbuzné u příležitosti vánoc,  narozenin, svátků nebo jiných slavných dnů.  Překvapte je dárkovým voucherem do Nebespánu. Voucher můžete darovat jak na pobyt, tak jen na gurmánský zážitek do restaurace. Minimální hodnota voucheru pro zaslání poštou je 1.000 Kč, voucher v nižší hodnotě si můžete vyzvednout osobně v Nebespánu. Dárkový voucher Vám zabalíme do krásné obálky, stačí jen předat.

Ke každému voucheru nad 2.000 Kč přidáme zdarma balíček s výběrem našich výborných domácích produktů v hodnotě 500 Kč. Obdarovaný ho dostane u nás oproti voucheru.

Jak objednat?

Dárkový voucher můžete snadno objednat – pokud nemůžete přijít osobně, stačí zavolat na náš telefon 736 602 378 nebo napsat na e-mail: info@nebespan.cz. Můžete také využít objednávkový formulář dále na stránce. Min. hodnota voucheru pro zaslání poštou a platbou převodem je 1.000 Kč. Pokud chcete voucher na nižší částku (min. je 300 Kč), je nutné si ho vyzvednout přímo v restauraci a zaplatit v hotovosti na místě, děkujeme za pochopení.

Jak zaplatit?

Každý voucher má jedinečné číslo. Voucher by měl být zaplacený předtím, než ho obdarovný použije. Zaplatit můžete osobně v kavárně nebo převodem na náš účet – všechny potřebné informace Vám zašleme na váš e-mail po zaslání objednávky.

Objednávka voucheru


    voucher_nebespan 2019 rgb 1600px