jogovy vikend 1

Víkend s jemnou jógou

Dopřejte si relaxační víkendový pobyt se skvělou gastronomií pro vaše tělo, duši i žaludek… Cvičíme v komorní skupině do 10 osob.

Připravili jsme pro vás podzimní termín 21.-23.10.2022 (pátek – neděle).

Postaráme se o váš program i pohodlí. Uprostřed jedinečné šumavské přírody nadechnete vůni podzimu, a v milém a profesionálním prostředí rodinného hotelu Nebespán si vychutnáte výbornou kávu či skvělé jídlo. Budete mít čas a prostor jen sami pro sebe a současně načerpáte inspiraci pro svoji jógovou praxi a běžný život. V průběhu  víkendu vás čeká přes 5 hodin cvičení, včetně čchi-kung (tradiční čínské cvičení pro zdraví). Zkusíme zpomalit na všech úrovních a věnovat se jen tomu, co nás baví a zajímá.

Nabídneme vám lekce jemné jógy, užijete si vedenou relaxaci a budete mít i možnost vyzkoušet si čchi-kung (tradiční čínské cvičení pro zdraví). Program pobytu je zaměřený na práci s tělem, dechem a pozorností. Budete mít i dostatek času na procházky v lese nebo výlety do okolí, které vám rádi doporučíme.

Mimoto se můžete těšit na pohodlí a milou atmosféru malého rodinného hotelu, vyladěné pokrmy francouzského kuchaře doplněné nabídkou kvalitních vín, infrasaunu, soukromou zahradu nebo lelkování s šálkem výběrové kávy a lahodným zákuskem od hotelové cukrářky.
Nad rámec programu nabízíme možnost objednat se na individuální lekci.

 

Pobyty s jógou na Šumavě

Více o programu a lektorce

Jógovou praxi pobytu vede zkušená trenérka jógy a tai-chi Romana Konrádová. Zaměřuje se na tzv. “jemnou jógu” s důrazem na správné srovnání těla, dechové a relaxační techniky. Její doménou je také čínské zdravotní cvičení taichi a čchi-kung. V průběhu relaxačního víkendu vás Romana provede celkem 5 cvičebními lekcemi:

1. lekce pátek 20 – 21h
VEČERNÍ JÓGA „HORIZONTÁLNE“ – uvolňující a relaxační lekce

2.lekce sobota 8 – 8:45
RANNÍ ČCHI-KUNG
úvod do tradičního čínského cvičení pro zdraví

3.lekce sobota 10:30 – 12
JÓGA PRO SPOKOJENÁ ZÁDA

4.lekce sobota 17:30 – 19 h
DECH
plíce – bránice – pánevní dno – funkční dýchání – jemná práce s tělem, dechem a zvukem

5. lekce neděle 8.15-9.15
RANNÍ JEMNÁ JÓGA

Těšíme se na všechny, které milují život a jógu, nebo s nimi začínají koketovat!  Předchozí zkušenost s jógou vítaná, ale není podmínkou.

(Změna programu vyhrazena)

 

tělocvična v Nebespánu

Cena pobytu a rezervace

Cena pobytu je:

4.790 Kč na osobu při ubytování ve dvojlůžkovém pokoji

V uvedené ceně je zahrnuto:

  • ubytování v luxusním dvojlůžkovém pokoji na 2 noci, biokosmetika
  • 2 x snídaně formou bohatého bufetu včetně našich vlastních produktů a neomezené kávy od našich baristů
  • 2 x 2chodová večeře od našeho francouzského šéfkuchaře (jednotné menu, zohledníme požadavky na vegetariánskou či bezlepkovou stravu, vaříme z prvotřídních čerstvých surovin)
  • přes 5 hodin jógy dle výše uvedeného programu a zvolené délky pobytu, vč. pitného režimu (čaj z čerstvých bylin, voda)
  • připojení na wifi
  • využití infrasauny

V uvedené ceně není zahrnuto:

  • rekreační poplatek obci 30 Kč / osoba 18+ a noc
  • příplatek za využití pokoje jen jednou osobu 900 Kč / noc

Cena pro necvičící je 4.000 Kč / 2 noci. V případě zájmu o pobyt v jednom z našich prostorných apartmá vám rádi připravíme cenu na míru. Veškeré dotazy a informace zodpovíme na tel. 603 255 563 nebo na mailu: info@nebespan.cz.

Rezervovat víkend s jemnou jógou

Pobyt s jemnou jógou - galerie