Adventní víkendy na Šumavě

Oblíbený advent tady budeme mít již za chvíli, určitě se na něj opět těšíte. Toto období, které trvá 4 týdny, patří mezi nejpopulárnější chvilky v roce, protože se během něj  chystáme na Vánoce. Letošní advent začíná až 3.12.2017.
Přijeďte si užít adventní čas k nám na Šumavu. Relaxujte s přáteli či s rodinou, nebo třeba vyražte na oblíbený víkend s pečením vánočního cukroví, ve kterém spojíte příjemné s užitečným…

V předvánočním období vám nabízíme dva víkendové pobyty, každý z nich jsme něčím ozvláštnili:
Víkend 8.-10.12.  – degustace vinného lístku Nebespán pod vedením našeho sommeliéra Miroslava Mahela  – ochutnáte vynikající italská, německá, francouzská a samozřejmě i moravská vína; na výběru se podílel i hlavní sommeliér z pražské michelinské restaurace La Degustation boheme bourgeoise Zdeněk Oudes
Víkend 15.-17.12.kurz pečení vánočního cukroví – pod vedením naší cukrářky Jany si můžete napéct originální vánoční cukroví

V našem obchůdku Nebeskrámu můžete nakoupit zajímavé a originální jedlé i nejedlé vánoční dárky pro vaše nejbližší a přátele.

Relaxovat můžete za výhodné ceny v šumavských lázních (cca 100m od Nebespánu) nebo na kosmetice či masážích u paní Hrachové (20m od Nebespánu).

Ubytování & rezervace

K dispozici jsou naše nové luxusní pokoje za cenu 6.348 Kč pro dva i komfortní apartmá s oddělenou ložnicí za cenu 8.280 Kč pro čtyři osoby  – viz náš ceník. Ceny jsou včetně výborné snídaně formou teplého i studeného bufetu s výběrovou kávou od našich baristů!

Pobyt si můžete rezervovat pomocí rezervačního formuláře na konci stránky, nebo na mailu: info@nebespan.cz. Těšíme se na Vás!

Rezervace / poptávka

Vyberte speciální akci / pobyt:

Jaký typ ubytování upřednostňujete:
Počet dospělých: Počet dětí:

Jméno:

Email:

Místo pro vaše přání; zde prosíme uveďte věk případných dětí:

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here