Víkendová menu

 

Vážení a milí hosté, 

Nebespán je do 11.4. 2020 určitě zavřený, z důvodu vládního nařízení. Jak to bude vypadat dále v dubnu, to zatím bohužel nikdo neví.
Pevně doufáme, že v květnu budeme moct otevřít, a už se na to jaro, ale hlavně na vás všechny moc těšíme!

Objednávky ubytování přijímáme. V případě, že bychom museli z důvodu nařízení vlády zůstat zavření, zálohu vám samozřejmě vrátíme!


Od ledna 2020 měníme provoz Nebespánu. Podrobné informace a důvody, které nás k tomu vedly, najdete na stránce Změny v provozu Nebespánu.

Pokud se chystáte k nám do restaurace na jídlo, prosíme udělejte si rezervaci Kapacita našeho menu je omezená. Restaurace (= kuchyně) funguje na obědy od 12 do 15h a na večeře od 18 do 20h.  Znamená to, že v těchto hodinách si u nás můžete objednat. Posedět můžete samozřejmě i déle. Kavárna funguje stejně jako dříve, snad to budeme stíhat :-)

Moc vám všem děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Podívejte se také na fotky Nebespánu v novém kabátě. Více info najdete také v následujícím letáčku:

REZERVACE STOLU na tel. 736 602 378 nebo na mailu: info@nebespan.cz

PRO REZERVACI UBYTOVÁNÍ nás kontaktujte prosím na tel. 603 255 563 nebo 736 602 378, případně mailem: info@nebespan.cz

Sledujte náš web a facebook, kde pravidelně aktualizujeme informace. Jakékoliv připomínky, dotazy či přání nám prosím pište na info@nebespan.cz nebo volejte 603 255 563 / 736 602 378

Nemáme úplně stálý jídelní lístek, vaříme z čerstvých produktů, které jsou v nabídce na trhu. Může se stát, že během dne některá jídla vyprodáme. Než k nám vyrazíte, podívejte se prosím také na naši otevírací dobu. Děkujeme. Aktuální info najdete na webu nebo našem facebooku.

Rádi Vám budeme zasílat pozvánky na akce či speciální nabídky na Váš mail:

Výborné jídlo pro vás připravuje náš šéfkuchar Eugene Répine se svým kolegou Florianem Bansem. Na konci června ještě doplní náš tým třetí francouzský kuchař Anthony Warnault. Ve své kuchyni využívají převážně čerstvé regionální suroviny a snaží se respektovat i regionální zvyklosti. Naše kuchyně je francouzsko-šumavskou fůzí. Pochutnáte si tedy nejen na klasické francouzské venkovské kuchyni, ale i na šumavských jídlech a tradiční české kuchyni připravené v moderní úpravě.

Zákusky pro Váš připravuje naše cukrářka Jana. V Nebespánu připravujeme vše zásadně z čerstvých surovin, nakupujeme i v sousedním Bavorsku a vybíráme to nejlepší z lokální nabídky. I proto je naše menu velmi variabilní. Přijďte si pochutnat na dobrém jídle, kávě i zákusku. 100% domácí!

Fotogalerie aneb co u nás také můžete ochutnat:

Comments are closed.

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here