Obědová a večerní menu

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:  Od 26.10. do 25.12.2020 je Nebespán zavřený. Bohužel letos nám sezonu předčasně ukončil COVID :-( Budeme se opět věnovat vylepšení a renovacím a přípravě na zimní sezonu, abyste i nadále u nás byli spokojeni. Také připravujeme nový e-shop se spoustou zajímavých dárků na vánoční svátky. Sledujte nás. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na viděnou hned po Vánocích! Váš Nebespán.

 

 

Od ledna 2020 jsme změnili provoz restaurace a kavárny v Nebespánu. Podrobné informace a důvody, které nás k tomu vedly, najdete na stránce Změny v provozu NebespánuPodívejte se také na fotky Nebespánu v novém kabátě.

REZERVACE STOLU na tel. 736 602 378 nebo na mailu: info@nebespan.cz


 

AKTUÁLNÍ MENU najdete na obvyklém místě Dnešní menu.

REZERVACE STOLU pomocí REZERVAČNÍHO FORMULÁŘE nebo na tel. 736 602 378 nebo na mailu: info@nebespan.cz

PRO REZERVACI UBYTOVÁNÍ využijte  REZERVAČNÍ FORMULÁŘ nebo nás i nadále kontaktujte prosím na tel. 603 255 563 nebo 736 602 378, případně mailem: info@nebespan.cz

Sledujte náš web a facebook, kde pravidelně aktualizujeme informace. Jakékoliv připomínky, dotazy či přání nám prosím pište na info@nebespan.cz nebo volejte 603 255 563 / 736 602 378

Rádi Vám budeme zasílat pozvánky na akce či speciální nabídky na Váš mail:

Výborné jídlo pro vás připravuje náš šéfkuchar Eugene Répine Ve své kuchyni využívají převážně čerstvé regionální suroviny a snaží se respektovat i regionální zvyklosti. Naše kuchyně je francouzsko-šumavskou fůzí. Pochutnáte si tedy nejen na klasické francouzské venkovské kuchyni, ale i na šumavských jídlech a tradiční české kuchyni připravené v moderní úpravě.

Zákusky pro Váš připravuje naše cukrářka Veronika. V Nebespánu připravujeme vše zásadně z čerstvých surovin, nakupujeme i v sousedním Bavorsku a vybíráme to nejlepší z lokální nabídky. I proto je naše menu velmi variabilní. Přijďte si pochutnat na dobrém jídle, kávě i zákusku. 100% domácí!

Fotogalerie aneb co u nás také můžete ochutnat:

Comments are closed.

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here