Dnešní nabídka / denní menu

Menu 26.5.2019

AKTUÁLNÍ OTEVÍRACÍ DOBA JARO 2019

Jaro 2019 (25.4.-30.6.)Otevírací doba
DenJak máme otevřeno
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
státní svátek 8.5.
12 - 21 (kromě 16.5. - to je celý den z provozních důvodů zavřeno)
10 - 22
9 - 22 (snídaně 9 - 11)
9 - 18 (snídaně 9 - 11)
12- 21
Otevírací doba červenec - srpen
OTEVŘENO MÁME
každý den
Otevírací doba červenec - srpen
OTEVŘENO MÁME
každý den

RESTAURACE – od velikonoc až do konce června budeme mít otevřeno jak jste zvyklí  – od čtvrtka do neděle.  Rezervace na tel. 736 602 378 nebo na mailu: info@nebespan.cz

HOTEL –  rádi vás ubytujeme po celý týden, ale od pondělí do středy pouze ubytování s výbornou snídaní (restaurace je otevřena pouze čt-ne). Pokud máte zájem o ubytování, kontaktujte prosím na tel. 603 255 563 nebo 736 602 378, případně mailem: info@nebespan.cz

Nemáme úplně stálý jídelní lístek, vaříme z čerstvých produktů, které jsou v nabídce na trhu. Může se stát, že během dne některá jídla vyprodáme. Než k nám vyrazíte, podívejte se prosím také na naši otevírací dobu. Děkujeme. Aktuální info najdete na webu nebo našem facebooku.

Rádi Vám budeme zasílat pozvánky na akce či speciální nabídky na Váš mail:

Výborné jídlo pro vás připravuje náš šéfkuchar Eugene Répine se svým kolegou Florianem Bansem. Na konci června ještě doplní náš tým třetí francouzský kuchař Anthony Warnault. Ve své kuchyni využívají převážně čerstvé regionální suroviny a snaží se respektovat i regionální zvyklosti. Naše kuchyně je francouzsko-šumavskou fůzí. Pochutnáte si tedy nejen na klasické francouzské venkovské kuchyni, ale i na šumavských jídlech a tradiční české kuchyni připravené v moderní úpravě.

Zákusky pro Váš připravuje naše cukrářka Jana. V Nebespánu připravujeme vše zásadně z čerstvých surovin, nakupujeme i v sousedním Bavorsku a vybíráme to nejlepší z lokální nabídky. I proto je naše menu velmi variabilní. Přijďte si pochutnat na dobrém jídle, kávě i zákusku. 100% domácí!

Fotogalerie aneb co u nás také můžete ochutnat:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook Iconfacebook like buttonVisit Our BlogVisit Our BlogVisit Our Blog
Paste your AdWords Remarketing code here